Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kóstoltathatok...

Szerintetek kóstoltathatok kakaót 10 hónapossal?

Figyelt kérdés
A tápszerbe keverném a Nesquick-et.

2012. júl. 4. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem issza meg akkor igen. ha megissza akkor nem.

a nesquickben van cukor, nem is kevés, de a koffein miatt 1 éves kor alatt nem ajánlott, felpöröghet tőle, na meg a pocakját is megterheli, nagyon tömény még neki

2012. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nesquick szerintem is fölösleges ilyen korban. Az én ikreim lassan 17 hónaposak, de talán 1x ittak kakaót, megvannak nélküle. És nem vagyok paramami, megkapnak sok mindent, de amíg megisszák a sima tejet, minek cukrozzam?

Amúgy ezt a koffeint nem értem az első válaszolótól. Hol van a kakaóban koffein?

2012. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van a Nestlének kakaós ital pora. Igaz, egy éves kortól, de még mindig jobb, mint a Nesquick. Az tömény cukor. Meg ebből a Nestléből van vaníliás is, a lányom azt imádja.
2012. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, lehet, hogy félreérthető voltam. Nem keverném mindig a tápszerbe, tényleg csak 1-1 alkalommal adnám, csakis reggel. Azért írtam a tápszert, mert tejet nem adok, így csak tápszer marad. De nem akarnám kakaóval tömni tápszer helyett, csak mint új ízt kóstoltatnék, gondoltam. Szó sincs arról, hogy át akarnék állni kakaóra. És hígan természetesen. Úgy lehet, ugye?
2012. júl. 4. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
ha egyszer adsz neki kakót, simán lehet, hogy a tápszert nem fogja elfogadni. enyém se issza meg, csak a kakaót :( igaz ő már nagy. 10 hónaposnak semmiképp nem tennék kakaót a tápszerbe, ráérsz még ezzel
2012. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2012. júl. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!