Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapossal tópartra? Neki...

8 hónapossal tópartra? Neki még a föld hideg lesz nem?

Figyelt kérdés
Húsvétkor mennénk, vagyis lehet csak párom megy, horgászni. De babánk még nem ül, igazából egyszer már felült, pár hete, de azóta se műveli, jobban szeret forgolódni, gurulni, kúszni, játszani. Meg is értem, nem is erőltetem, nem is kényszerítem ülésre. De a tóparton nem akarom letenni egy plédre, mert igazából neki az még nagyon hideg lesz. Ugye jól gondolom? Szerintetek mi a megoldás? Párom nagyon szeretne menni, nagyon szeretne minket is vinni, de nem vagyok biztos benne, hogy babánk bírná.
2012. márc. 19. 08:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Húsvétkor tölti a 8. hónapot.
2012. márc. 19. 08:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elviheted. Valami vastagabb szivacsot vigyél, és arra tedd le, ha olyan idő lesz, mint most hétvégén szerintem semmi baja nem lesz, de hogy mennyire fogja bírni azt nem lehet tudni.
2012. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Így tervezem: egy autónk van, elviszem párom és cimboráját a tópartra (35km) reggel 5-re kell érkezni. Addig nagyapa néz babócára (fél 7-ig alszik). Hazajövök (megint 35km), megvárom még felébred, reggeli, játék, délelőtti szunyóka, játék, ebéd, majd olyan 13 órakor kimennénk mi is (35 km) és már együtt jönnénk haza, 16 órakor.

Mit gondoltok? Így jó, vagy kivihetem hamarabb is? Olyan 11 körül?

2012. márc. 19. 08:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez így is 140 km, nem szeretnék többször ingázni.
2012. márc. 19. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem újszülötted van hanem egy 8 hónapos kis stramm babád, se túlszervezni, se túlparázni nem kell!


nyugodtan kimehettek már délelőtt, vigyél babakocsit és ha álmos, abban altasd el.

vigyél pokrócokat, több váltóruhát, tavaszi kabátot mert hűvös is lehet.

vidd a játékokat, és ha van felfújható gumicsónakotok akkor vidd azt is, abban tuti nem fázik fel és még kimászni is nehéz belőle, ergo járókának tökéletes.


na parázd túl, ahogy írod, autóval mentek, ha valami gond van egyszerűen beülteted a kocsiba és mentek. apa meg kibírja ha nem 4kor kell hazamenni hanem már 2kor...

2012. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!