Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy 6hetes...

Honnan tudom, hogy 6hetes babámnak hasmenése van? Ma már a 4. kakis pelusnál tartunk és mivel a baba szopizik ezért hig a széklete, de ugy láttam az utolsó pelusba egy kicsit higabb volt a kaka. ez már hasmenés?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hetes anyatejes babánál ez teljesen természetes,hogy minden pelus kakis.A doktornő mondta,ha egy kicsit higabb,többet evett és szinte átfolyik rajta.
2009. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor 4-6 kakis pelusra mondják, hogy az már hasmenés. Csörgesd meg a gyerekorvosotokat, ennyi az egész, és már tudod is, mit kell tenned.
2009. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte minden kaja után volt kaki, azaz benne voltunk a 4-6-ban, én a szinét néztem. Amig olyan mustársárga, amilyennek lennie kell, nem aggódtam, ha hig folyós zöldes habos volt, az már nem jó.
2009. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.A gyerekorvos sajna szabin van,de ha lesz még ilyen csak rácsörgök.napok ótta csak 1x kakilt naponta,ezért ilyedtem meg egy kicsit.Tegnap alig akart enni lehet ez volt az oka.
2009. júl. 10. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:

a fiam 6 hetes korában minden etetés után telerakta a pelenkát

akkor hasmenés, ha annyira híg, hogy nem ül meg a pelenka felszínén, hanem beszívja és a szaga is megváltozik, büdösebb sokkal, mint a sima kaka valamint gyakoribb lesz - szerintem anyatejes picibabánál még a napi 6-8 kakis pelus se tekinthető hasmenésnek

2009. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!