Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő - tapasztalatok?

Légzésfigyelő - tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


két és fél hónapos babánk ágyában babysense légzésfigyelő van, ami eddig szuperül működött. Ez azt jelnti, hogy nem volt egyszer sem téves riasztása. Tegnap éjjel viszont megszólalt, és amikor odamentem a kiságyhoz a kisfiam éppen nyitogatta a szemét és mosolygott. Szerintem, ha tényleg légzéskimaradás lett volna, akkor nem mosolygott volna  (eléggé az érzékelő szélénél feküdt, szóval lehet, hogy le is mászott róla). Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

Köszi a válaszokat!



2012. júl. 4. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt a típust nem ismerem, de a miénk az egész kiságyban érzékel, ha nem pontosan a lapon fekszik, akkor is.

Téves riasztásunk nem volt, csak mikor tényleg nem lélegzett, úgy kellett felrázni, de sokszor a csipogásra is "észbe kapnak" és lélegeznek újra.

2012. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
100%
Nekünk Angel Care van, eddig nem volt vele gondunk , most 5 hónapos a lányom, akár hova mászik az ágyban működik a ketyere. Pedig ő aztán mászik álmában mindenhova...
2012. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem Angelcare légzésfigyelőm van..és riasztott már tévesen. Onnan tudom, hogy téves riasztás volt, hogy a kiságyba etettem (tápszeres) a 3 hónapos lányomat és bejelzett. Pedig legérzékenyebbre van állítva. Babysense légzésfigyelőt nem ismerem, de simán előfordulhat, hogy tévesen jelzett.

2012. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igazából azért izgat, mert nem tudom, hogy téves riasztás volt-e. A férjem biztos benne, hogy igen, mert tegnap rakta be a második érzékelő lapot és szerinte nem lehet véletlen, hogy pont akkor szólalt meg.

Én meg arra gondoltam, hogy ha mosolyogva ébredt a baba, akkor csak nem volt légzéskimaradása. De azt hiszem, ezt már sose derítjük ki :)

2012. júl. 4. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett téves riasztás. Főleg, ha az érzékelő szélén feküdt. A miénk olyan széles, hogy nem tud róla lemászni, de a kevesebb párnával ellátottaknál simán előfordulhat.
2012. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!