Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a légzésfigyelő,...

Leesett a légzésfigyelő, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

AngelCare AC300 a típusa, és leesett a komódról a riasztó-adó része a parkettára. Nem tört el, az elem kiesett, de mitán visszatettem működött, többször kipróbáltam, amikor a baba alszik villog, ha nincs bent a kiságyban riaszt.

De mégis parázok, mi van, ha lett valami hibája, és nem riaszt be ha baj van, vagy nem lesz megbízható? Esett már le nálatok, és lett valami baja? Mennyit bír egy ilyen készülék?


(bocs, ha hülye a kérdés, nyilván valami műszaki oldalon kéne feltenni, meg hát honnan tudnátok megállapítani látatlanban, de nagyon nyugtalanít ez, és talán kicsit kevésbé paráznék, ha tudnám, hogy azért ennél többet is kibírtak nálatok ezek a "gépek":) )


2009. dec. 4. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyanez a fajta van és már esett le.

Tedd vissza és próbáld ki, emeld ki a babát ha nincs kikapcsolva! Szerintem ennyitől nem romlik el!

2009. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanilyen esett le nekünk is, szuperül működik azóta is, nyugi!!!
2009. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig működik nekem is, próbálgatom minden nap:)
2009. dec. 6. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!