Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeri valaki ezt a popsikréme...

Ismeri valaki ezt a popsikrémet:naturland a forgalmazója?

Figyelt kérdés
Vettem egy fehér színű tubusos popsikrémet, naturland forgalmazza,egy nyuszi van a tubuson. nektek is nehezen lehet kenni, olyan mintha "belefagyott" volna a tubusba.pedig kellemes illata van, szeretem a naturlandos dolgokat, ezért is vettem meg. gyógyszertári seress félét használok, de ha már megvan akkor gondoltam elhasználom ezt is.
2012. júl. 5. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,én is ezt használom a lányomnál és szerintem nagyon jó.Tényleg kicsit nehezebben jön a tubusból,főleg az elején.

Múltkor DM Babylove zöldet vettem és ebben a melegben kivált a víz vagy nem tudom mi belőle,most dobhatom ki,meg rosszul is lehetett kenni.

Most megyek a Tescoba venni megint ezt a Naturlandosat,igaz,hogy drága,de nekünk tökéletesen bevált,már újszülött korától ezt használjuk.

2012. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És te is nehezed kenned el?
2012. júl. 5. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk is volt nyuszis krémünk, nekem nehezen jött ki, de én arra gyanakodtam, hogy azért mert a hűtőben tartom. Most inkább a doki által felírtat használjuk a tégelyes kikevertet, olcsó is és nagyon szeretem, nincs illata, totál szagmentes, de ezt is ilyen melegbe hűtőbe érdemes tárolni, így a kenése elég nehézkes.
2012. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

eleinte nehéz volt megszokni,pedig nem volt hűtőben,de mikor már másodjára vettem addigra volt benne rutinom :)

Szerintem a DM-es sokkal macerásabb ilyen szempontból.

2012. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet az én tubusom selejtes, mert ha a DM-es macerásabb, akkor valami nem passzol. nekem fehér DM-es (sensitiv)volt, azt nagyon könnyű kenni. Ez olyan nehéz nekem kenni, hogy rajta marad a popsin hófehéren a krém.
2012. júl. 5. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg a zöld volt a DM-esből.

Keveset kenj csak rá és úgy dolgozd el,jó teljesen nem fog láthatatlanná válni mint a sudocream.De inkább ez mint még egyszer a DM-es.Most hoztam is a Tescoból és jó drága.Több mint 700Ft a 60g.

Megkérdezhetem,hogy Te hol vetted és mennyiért?Mert én csak a Tescot tudom,máshol nem láttam.

2012. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is a tescoban vettem, az árára nem emlékeszem, már régen vettem, de azt tudom h meglepődtem h ennyibe kerül. De jók a naturlandos dolgok azért nem is sajnáltam érte. Most abban reménykedek h talán a melegben megpuhul. :-)
2012. júl. 6. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!