Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hisztike? 6 hetesen van...

Ez hisztike? 6 hetesen van már hiszti babáknál? És ilyenkor mi a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem éhes mert evett, a vizet nem fogadja el, tisztába van téve, mentünk már ma 3* fürödni is...sétálgatunk, járkálunk..de csak cicin nyugszik meg.
2012. júl. 5. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintetek az anyaméhbe hány fokba volt. Hasfájás?

Akkor ciciztesd gyakran, az a hasfájást is enyhíti, ha az.

Nekünk ha unatkozott, akkor furcsa sírása volt, ilyen nyekkenő, mint mikor a csacsi iákol.

2012. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
A közelségedre vágyik, pontosabban az illatodra (feromon), azért nyugszik meg tőle. Most még elmegy, de később majd meg kell szoknia, hogy anyu nincs mindig ott.
2012. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Húúúú kedves 11-es, nem igazán vagy tisztában a fiziológiás folyamatokkal... :)) Hogyan lehetne ugyanaz az inger az anyaméh hőmérséklete, és egy fülledt, párás, forró nyár?


Az anyaméhben nem lélegzik, nem izzad, nem kell effektíve "megtanulni" szabályozni a testhőjét...

2012. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se fürdesd 3x, teljesen összezavarodik, hogy most mi van. Szeretgesd nagyon és rendben lesz. Ha cicin van el akkor legyen cicin.
2012. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

7-8 hónaposan kezdődik a hiszti.

Viszont 6 hetes babát 3x fürdetni? Még alig alakult ki a napirendje, ha kialakult, és ezzel össze is zavarod.

A sűrű cicizéstől meg megfájdul a hasa. Lányomnál kb ilyenkor durvult be a hasfájós korszak és kitartott a 3. hónap végéig.

2012. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha sír, nyűgös, annak oka van. Egyrészt baromi meleg van, és jön a zápor, zivatar,mennydörgős front. Ezeknek a csöpp kis emberkéknek nagyon érzékeny radarjuk van, őket is nagyon megviselik a frontok.

Ha nálatok is sivatag van a lakásban, nyugodtan fürdesd, mosd le, vagy töröld át nedves rongyival. Ezzel az 1 nappal nem fogod összezavarni!

Ciciztesd, bújj hozzá, öleld, simizd!


Ma az én 2 gyerekem is roppantmód nyűgös volt, pedig ők 2,5 és 4,5 évesek.

2012. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazat adok hogy ezzel fel boríthattam volna a napirendjét, DE nektek nem esett volna jól hogy ha a dög melegben lefürödtetek volna?! Szóval ez szerintem nem olyan nagy baj mert nem minden nap fürdetem naponta többször.
2012. júl. 5. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!