Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek a babával nyaralni?

Mit vigyek a babával nyaralni?

Figyelt kérdés
1 éves mulott a kisfiam, most megyünk elöször nyaralni vele eggyütt. Vizpart mellé megyünk. Mik azok a dolgok amik jó ha ottvannak? Ti miket vittetek nyaralni a babának? Olyasmikre gondoltam, amiket jó hogy elvittetek, és amik jól jöttek volna ha ottvannak. Gondolok pl.kedvenc játékra vagy bármi másra.

2012. júl. 5. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nem csíp egyáltalán. Az ára patikánként változó, de átlagosan 700-1000,- forint között van. Vény nélkül kapható.

Én még ajánlanám a Daedalonetta kúpot. Ha vízpart mellé mentek, akkor nagy az esélye, hogy a kicsi "belekortyol" a vízbe, és esetleg hányni fog, vagy mondjuk az autó összerázza a gyomrát, akkor is hányhat. Ez a kúp nagyon jó az ilyenekre. Viszont ez vényköteles, úgyhogy fel kéne íratnod a dokival.

2012. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Kedves" első, nem irodalom órán vagyunk, ne tegyél ilyen megjegyzéseket, mert sokan elírunk itt betűket akaratlanul is!! Mint ahogy te is a mondatodat..!

És a kedves kérdezőnek: Én úgy tudom, nem recept köteles a Betadine. Ha van már bilije,tegyétek oda azt is. Nem a legfontosabbak közé tartozik az igaz, de mi mikor elmentünk tavaly(2 évessel) kellett neki a saját bilikéje... Amúgy meg már tényleg a jókat leírták: lázcsillapító, lázmérő, szemcsepp-ha a víztől begyulladna a szeme, naptej, horzsolásra-csípésre kencék, mentes víz. Játék, mesekönyv, párnája, úszógumi, tányérkája-pohara... ilyenek. Jó nyaralást!!! Egy anyuka és kismama.

2012. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszaitokat, és az utolsó jókivánságát!
2012. júl. 5. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!