Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek külföldre...

Ti elmennétek külföldre nyaralni, repülővel 4hónapos terhesen és egy 14hónapos babával?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én simán! :)
2012. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A babahordozóba befér nem? Babakocsit is tudtok vinni, tehát mitől félsz? Könnyebb vele ,mint egy nagyobbal, aki önálló akarattal rendelkezik.
2012. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A 14 hós babahordozóban?? Egy akkora gyerek pont az a kategória, akit nem lehet leültetni egy másodpercre sem... Mondjuk én is elmennék valszeg, de hogy pihenni nem fogsz, az tuti :)
2012. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát hordozóba már tuti nem teszik :D
2012. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez az "önálló akarat" jó :D El se tudok képzelni "önállótlanabb" gyereket, mint a 14 hós, ezek olyanok, mint az elemes nyuszi, reggel elindul, és este összeesik, de addig ha a Himaláját teszed elé, azon is átmászik...

A hordozóba se súly, se magasság alapján nem férne be amúgy, de ha beférne, a Kanári-szigetekig zengne a repcsi, mint a veszedelem... :)

2012. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az utolsón jót nevettem:D


A hordozóba már hónapok óta nem fér be, de nem is maradna el fekve az tuti:)

2012. jún. 4. 14:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Kizárt...
2012. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ hova.

Én voltam már Japánban, 12 óra az út, hát még azt is meggondolom, hogy egyedül elinduljak-e még egyszer. :))

1-2 órás útra egyébként simán mennék.

2012. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Máltára mennénk, kb. 2.5 óra az út...
2012. jún. 4. 15:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Á, az egy Szeged-Pest mondjuk... vagy egy Pest-Balcsi dugóban. Teljesen túlélhető, ha nem viseled nehezen a terhességet, szerintem indulj el.
2012. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!