Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülömbségnél miket...

Kis korkülömbségnél miket vettetek a picinek és mi az amit örökölt?

Figyelt kérdés
gondolok itt cumira, cumisüvegre, textilpelusra, lepedőre, stb.19 hónap lesz a babáink között.a "nagyot" már átszokattuk az uj ágyikójába igy apici megy a kiságyba.én szeretnék uj lepedőt neki,de a férjem szerint hülyeség.szerintetek?
2012. júl. 5. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

2,5 év van a gyerekek között. A kicsi szinte mindent megörökölt. Nem vettem neki textilpelust, lepedőket, kifogókat sem. Cumit és cumisüveget az első babának vettem, de semmit nem használtunk, origin csomagolva állt a szekrényben. A kicsivel használjuk a cumisüveget, de cumit vele sem. Kiságy, bútor, hordozó, babakocsi, mindet örökölte a tesótól. A nagy kapott új gyerekülést, gyerekágyat, bútort.

Azon gondolkodom, vettem-e valami újat!? Azt hiszem semmit, csak pár csajos ruhát, mert az első gyerek fiú, a 2. kislány.

2012. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minek vennék újat, ha nincs semmi baja? nincs annyi pénzem, hogy az ablakon szórjam. sőt, szerintem az ember is jobban ragaszkodik a kisruhákhoz, stb-hez, ha azt az összes gyereke használta..nekünk spec. a nagyfiamnak varrt az anyósom baldachint+ágyneműgarnitúrát, de direkt úgy csinálta, hogy a többi unokájának is jó legyen, tehát unisex. az én 3 gyerekem és a 2 unokatesó is ezt használta, még semmi baja mert kíméltük rendesen, és most a 3. unokatesó is, aki 2 hét múlva születik, azt fogja használni, rendesen a szívünkhöz nőtt, a világ összes pénzéért nem adnám el..amit csak lehet örököljön szerintem, felesleges másikat venni, kivéve a cumit, mert mi mindegyiket addig használtuk, míg elvesztette tartását, megpuhult, stb. :)
2012. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor vennék új lepedőt, ha foltos a régi. Nálunk nagyon a korkülönbség, de amit csak lehetett, megörökölt a fiam a lányomtól: kiságy, ágynemű, gyerekülés, babakocsit sajnos nem, mert azt közben mások tönkretették, jó sok babaruhát, textilpelust, játékokat, tányérokat, poharakat,stb. Minden olyan dolgot, ami unisex, fiúnak is elmegy, és mosható, tisztítható, sterilizálható. A cumisüveg ugyan megmaradt, de abból újat vettem, mert már kopott volt.
2012. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!