Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is kell a babának adni...

Akkor is kell a babának adni D vitamint, ha napközben sokat voltunk napon? Mármint szórt fényben "napon".

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 éves korig minden nap
2012. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen! a nap csak segíti a d-vitamin felszívódását, nincs benne d-vitamin! tehát kell adni 1 éves korig, 3éves korig pedig ősztől tavaszig
2012. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 éves koráig minden nap, után a májustól szeptemberig tartó időszakban nem kell, legalábbis, mikor a fiam született ez volt az útmutatás. A fiam két éves, csütörtökön mondta a gyerekorvos, hogy most minden második nap adjak neki egy cseppet, mert ez az új protokoll. Most legyünk okosak :-)
2012. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem a dokink azt mondta, hogy 2 éves korig mindennap kell, aztán ősztől tavaszig 3 éves koráig.
2012. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és 3. nagyon jól írta, a napfény nem helyettesíti, csak segíti a felszívódását.
2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajajj. Én ezzel eddig elég hanyagul voltam. Nem adtam minden nap. Sőt volt hogy több nap is kimaradt. Pontosan azért mert azt gondoltam, hogy ha sokat vagyunk kint akkor nem kell.
2012. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az is egy tévhit hogy 1 éve kor után nem kell, ma már kiderült, hoyg folyamatosan kell, sőt a felnőttek 80%-nak is kéne.
2012. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem csak a hasmenés miatt nem mennék, politikai okokból sem. Nem tudom mennyire figyeled a híreket, de Egyiptombam most elég nagy a káosz. Az emberek elégedetlenek. Amikor nem voltak azok akkor is eldurrant 1-2 bomba itt ott amott, most meg háááát, én nagyon félnék!!! Ahol mi nyaraltunk (persze nem akkor szerencsére) felrobbantottak egy hidat és sok turista meghalt sajnos.
2012. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jajj, ezt máshova szántam!
2012. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!