Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etethetném meg 5...

Hogyan etethetném meg 5 hónapos babámat, ha minden más fontosabb neki, minden elvonja a figyelmét?

Figyelt kérdés
Csak úgy tudunk szopizni, hogy az ágyon fekszünk.De amint leteszem elfordul hasra, és azt nézi, mit lehetne megfogni, nézelődik, viháncol.Ez megy már több mint egy hete.Eddig legalább reggel, mikor ki volt éhezve akkor problémamentes volt az evés, de most már akármilyen éhes is, jobban érdekli más.Annyira egy nyugodt baba, hogy akkor sem sír, amikor éhes.Tegnap jutottam el arra a pontra, hogy jó, akkor nem eszik.....Arra vigyáztam, hogy igyon vizet, de fél perc szopizás után hasra fordul, és nem erőltettem az evést.Szerintetek mit csinálhatnék?
2012. júl. 6. 09:39
 1/2 gelazso ***** válasza:
türelemmel.természetesen a szoptatás helyét elö kell készíteni. nyugodt atmoszférát teremteni és nyugtatgatni.
2012. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Az ágyról minden elpakoltam,most a szoba be van sötétítve,de a nyugodt légkört teljesen nem tudom megteremteni,mert van egy tesó is :)Az első gyermeknél könnyű volt a zajhatásokat meg egyebeket kiküszöbölni, de most már nem:(
2012. júl. 6. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!