Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5x kell letennem az alvó...

5x kell letennem az alvó babát az ágyra, hogy 1x csukva maradjon a szeme és szépen aludjon. Kezemben már mélyen alszik, mégis kinyílik a szeme, mihelyst leteszem, pedig tényleg óvatos vagyok. Más, hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Letéve simogatom a mellkasát, vagy odaadom neki az ujjamat, hogy szorongassa egy kicsit. Adok neki egy textilpelust, azt is szereti szorongatni, birizgálja a fejét vele. Visszaalszik magától. Ha mindig kiveszed, nem tanul meg magától aludni. Mennyi idős?
2012. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 hetes. Gondoltam, hogy veszek neki valami szorongatni való rongyit, de már pici hozzá...
2012. júl. 6. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor az enyém volt ilyen pici én folyton bénáztam a letevésnél. Elaludt kézben, letettem egyből felkelt. Hasfájós is volt, így amikor letettem és kiegyenesedett, már fájt is neki. Egy ideig nappalra én pihenőszékbe raktam aludni, így mivel az enyhén döntött volt, tudott folyamatosan aludni tovább. Mire 4 hós lett kinőtte és utána már le tudtam tenni aludni a kiságyba is. Most 1 éves és rendesen tud aludni. :) Kitartás! Egyre jobb lesz!
2012. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vettünk egy szundi kendőt 8hetesen neki és szó szerint megtörölköztem vele hogy érezze az illatom rajta.mindig oda raktam az arcához és az orrához aztán 2 hét múla ráraktam a fejére mikor verte magát hogy nem alszik és 2 pillanat múlva elaludt.azóta is minden alvásnál csak a fejére raktam alszik.11hetes
2012. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is így volt ezzel, aztán egy idő után ügy döntöttem jobb a békesség és nekem se árt egy kis pihenés, így vagy lefeküdtem vele, vagy az ölemben aludt (remekül lehet közben internetezni, olvasni...). Ha letettem általában 10 percen belül felébredt. Most 11 hónapos, ha elalszik simán le tudom tenni és alszik 2-3 órát.
2012. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!