Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 év korkülönbségnél is jól...

A 3 év korkülönbségnél is jól összenőnek a gyerekek? Mikor tudnak együtt játszani? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Testvérek?? Összenőni?Ez egyik lesz a nagy,akit zavar a kicsi,mert mindenben utánozza,és elveszi a játékát.A másik lesz a kicsi,akinek oda kell adni mindent és engedni neki,mert ő a kicsi.:-))
2012. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, jól összenőnek.

Én 4 évvel vagyok idősebb a húgomnál. Az elején, mikor kicsik voltunk rengeteget veszekedtünk, verekedtünk, aztán ez teljesen elmúlt. De végső soron rendes gyerekek voltunk, nem voltak nagy hisztik, bárhova el lehetett velünk menni, jól neveltek voltunk kicsiként is. Mostanra meg már imádjuk egymást, bármiben számíthatunk egymásra, imádja a kisfiamat is.

Én 21 vagyok, ő 17. De nyugi, már jó pár éve megvagyunk egymással nem kell eddig várnod! :D

2012. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Sosem lesznek olyan jól el, mintha egykorúak lennének. 3 év sok, mindenben mások lesznek, de azért biztos ellesznek együtt valamennyire.
2012. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Második vagyok.

Igenis összenőnek a gyerekek, megszeretik majd egymást. Az elején lehet zötyögős lesz, de pár év alatt ez elmúlik. Nem olyan sok az a 3 év, ne dőlj be a sok "ijesztegetőnek". :)

2012. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom és az unokatesója között ennyi a korkülönbség. Imádnak együtt játszani. A kisfiam most 6 hónapos, így ő pont 3 évvel fiatalabb a lányomnál. Kíváncsi vagyok mi lesz pár év múlva. Egyenlőre nagyon jó nővérke a lányom, és a pici is rajongva figyeli minden mozdulatát.

2012. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves második!! Jól látom,hogy 15-16 év alatt nőttetek össze??
2012. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jól látod, de írtam is. :)
2012. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már lehet, hogy nem aktuális annyira :) de most bukkantam erre a kérdésre. A lányaim között 3 év van. Most lesz 5 a nagy és 2 a kicsi és már most nagyon sokat játszanak együtt. Imádják egymást, persze lehet később változik valamennyire, de nekem nagyon bejött a 3 év :) Egyébként én azért lőttem be ezt a korkülönbséget, mert a barátnőm és a tesója között is ennyi van és ők is nagyon jó tesók még most is (33-36 év) sok mindent együtt csinálnak. Én meg úgy voltam vele, hogy az ennél kisebb korkülönbség idegileg nekem nagyon megerőltető a nagyobb meg már lehet, hogy túl sok. Szerencsém volt :)
2012. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!