Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lesz a kisfiam, már...

Blacke kérdése:

5 hónapos lesz a kisfiam, már forog, és háton nagyon emelgeti a csípőjét. Lehetséges, hogy nem sokára ülni fog? Ha megfogja a kezem fel tudom húzni ülni, nem sokáig hagyom, de ő még maradna. Mit csináljak hagyjam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem önállóan ül fel, addig ne erőltesd.

Lehet pár hét múlva ülni fog, de lehet csak pár hónap múlva. Mindegy is mikor, a lényeg, hogy amíg segítségre szorul, addig ne ültesd őt nagyon. Ha majd ő maga megoldja kúszás-mászás-állásból (vagy bárhogy), akkor nevezhetjük ülésnek.

2012. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi akkor nem is erőltetem neki,szerintem hamarosan magától megoldja:).
2012. júl. 6. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én fiam is ezt csinálta, én se erőltettem. Most 7,5 hónapos, és vasárnap ült fel egyedül. Végül nem felhúzta magát, hanem négykézláb állásból tolta a popsiját oldalra. Azt mondta a doktornő akihez járunk, hogy ez a "jobbik" eset amikor így ül fel és nem az ha felhúzza magát:)
2012. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!