Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is voltatok már így, vagy...

Ti is voltatok már így, vagy esetleg most?

Figyelt kérdés
Pár napja teljesen ki vagyok. Remélem csak a meleg miatt. Állandóan aludni tudnék, éppen, hogy megcsinálom amit nagyon muszáj. Ha kisfiam elalszik (7,5 hónapos), délelőtt, és délután is lefekszem én is. Egy kicsit szégyenlem, de most is szundítottam egy órát, most várom, hogy felkeljen. Ehhez az is hozzá tartozik, hogy másfél hete éjjel nagyon rosszul alszik a fiam is. Eddig 1-szer kelt fel általában. Most 4-5-ször is felkel, és reggel olyan vagyok mint a mosott rongy. Már kezd idegesíteni ez a helyzet, mert én nem ilyen vagyok. Remélem tényleg csak a meleg miatt van.
2012. júl. 7. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a zombik között! Meleg is van, nem is alszik a baba....pihenj amennyit tudsz!!! A házimunka megvár. Én sem alszom a fiam miatt, és ezért egyre türelmetlenebb vagyok vele, csak az enyém 20 hós és mindennap megpróbálja letekerni az összes cérnát az idegeimről. Tavaly fogzásnál kezdte a nem alvást, kb. 1 éve elég szar a helyzet alvás téren. Várom, hogy elmúljon, már mindennel próbálkoztam, de semmi nem használt, folyamatosan jönnek a fogai.
2012. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogára én is gondoltam, ezért adtam neki éjjelre fájdalomcsillapítót, de nem volt eredmény, szóval nem a fog. A gond tényleg az, hogy én is türelmetlenebb vagyok vele:(
2012. júl. 7. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Zombitárs :) Aranyos!

Én is így vagyok nyugi.

Kávén élnék, ha lehetne, de a szoptatás miatt csak reggel iszom.

Ha bedőlök, akkor bedőlök a francba.

Hát majdnem 40 fok van, én panelben lakom.

Annyi segítségem van, hogy Anyám át szokott jönni főzni, heti 3x kb. A többit megcsinálom nyögvenyelősen.

A férjem közölte, hogy tisztel, nekem ennyi elég :D

Alig várom a kellemes hűvös időt.

Most egyszerre folyik a tejem, meg az izzadság rólam, napi többször tusolok, hogy el tudjam magam viselni :S


Kitartás 6x

Minden jót!

2012. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor talán a nagymozgások tanulása, gyakorlása ébreszti őt fel. Nekünk sem mindig vált be a fájdalomcsillapító. Sajna túl kell élni ezt az időt is. Kitartás! Kérj egy kis segítséget ha tudsz valamelyik családtagtól, barátnőtöl. Néha vigyék el sétálni a babát vagy menjetek strandra együtt.

2012. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vádold magad! Íme a válasz:


[link]


18 hónaposommal vagyok itthon, plusz az iskolás tesójával, akinek most minden nap főzök is! Férjem szerint nem is vagyok teljesen tiszta, mert a minap is elkezdtem palacsintát sütni fél délben a 35 fokos konyhában...:))) De úgy örültek neki, és jóízűen ették. Mondjuk aznap már nem nagyon kellett hozzám szólni, mert "harapásra állt a szám", mire bejöttem a konyhából a 30 fokos szobába..:D

Ja és miért is ne, a pirinyóm most esett át a 3 napos láz fertőzésen, a többit el sem mesélem... Én totál KO vagyok!

2012. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szintén zombitárs vagyok :-(

Az én fiam is 7,5 hós és már vagy 1,5 hete ordít egész éjszaka...

Ha 1x-1x Nurofent adok neki éjszaka mert már totál ki van ő is és mi is a párommal,akkor viszont jól alszik,úgyhogy lehet,hogy a foga is közrejátszik...

Ma,hogy a párom itthon volt 10:30-ig aludtam ÉN,aki minden nap 6-kor kel és rettentően rosszul éreztem magam,a ház is szaladt...

Panelba lakunk,el sem lehet viselni itt bent ezt az időt...

Azontúl hulla fáradt vagyok,nyűgös és lusta is sajnos:-(

2012. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rajtam ez nem segít, de jó tudni, hogy más is van így. csak reménykedem, hogy a meleg enyhülésével nekünk is jobb lesz. Ráadásul a héten ma a legnyűgösebb:((((
2012. júl. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!