Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi következik ezután?

Mi következik ezután?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos, már 1 hónapja eszi a bébiételeket!

Evett: sárgarépa, sütőtök, paradicsomos krumpli, alma ,barack, alma-málna. Hogyan tovább, mivel kóstoltassam?


2009. júl. 10. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

én még 4 hónapos ezeket váltogatnám, de nem vezetnék be túl sok újat, rá ér még vele

szerintem egy hónap múlva jöhetnek a főzelékek, utána a húsos főzelékek

2009. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon kicsike még...gondolj bele,hogy 4hónapja született még készen sincs egészen,mert ha utána olvasol hónapokig még a magzati énjét éli de csak idekint,és te már 4hónaposan komplett táplálni szeretnéd..én 4.5hónaposan kezdtem el az alma levet és olyan 5.5hónapos volt mikor a krumplisakat elkezdtük..7hónap körül már egész változatosan evett,de most egy évesen is azokat eszi csak kicsit feltúrbózva-rántás stb..szval sztem ne siettesd..ha tápszeres a baba akkor el van még azzal is hidd el.!hónaposan nem olyan aktívok még.egy hónap múlva már jobban.de te tudod..1éves baba mamája
2009. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég...

Nem leszólás, csak az én elmaradásom...?(?)

Biztosan tápszeres a babád, nekik szoktak ilyen korán már ilyen ételeket adni.(bár nem értem, a tápszeres babáknál miért nem várják meg szintén a 6 hónapot)

A fiam anyatejes, 5 hónapos, de 6.hóig nem adok semmit (anno kislányomnál sem adtam). De sok kérdésben / válaszban olvasom, hogy 4, 4,5 hónapos a baba, és már szinte brassóit eszik(túlzással). Manapság már ez a trend? (ezt kérdezem)


Nem tudom...

Amit leírtál, anno a kislányom 3 hónapig ette.(nem szerette az ételeket)

Úgy emlékszem, ezután jön a csirkehús. Nade ilyen korán???

Fura....

2009. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és főleg azt, hogy nem bunkó stílusban válaszoltatok!:-)))

Azért kezdtük ilyen korán, mert nem ette a tápszert, így a doki engedélyével megkezdtük a hozzátáplálást. Azt mondta jobb, mint a tehén tej!

2009. júl. 11. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!