Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nyákom megöli a kiskatonákat...

A nyákom megöli a kiskatonákat. Ezután akkor mi következik? Inszem? És mi a folyamata? Mi az első lépés? Leírnátok részletesen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt orvosilag bebizonyították nálad??És utána nem mondta el a doki mi a teendő??
2011. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nálam is így volt, PCT tesztnek hívják, a doki végzi el és megállapítja, hogy összeférhetetlenség van köztetek. Igen, ezután az inszem jön. Nekünk a második inszem sikerült, azt elvesztettük a 10. héten azt a babát. Utána jött még két inszem, nem sikerült, aztán lombik. Második lombik sikerült, csak míg idáig eljut az ember... Nekünk két évbe tellett az egész, mire itt van a pocimba a pici! :) És ezzel kezdődött.

2011. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Most látom, hogy kíváncsi vagy mi a folyamata az inszemnek. Először is a ciklus 3. napján vérvétel, utána vagy kapsz vagy nem (én kaptam) closty gyógyszert (peteérés serkentő) a 3. naptól szintén, közbe az 5. naptól stimuláló injekciót, amitől több tüszőm lett! Folyamatos ultrahangozás mellett ellenőrzik a tüszőérésedet, és ha a megfelelő méretet elérték, akkor egy tüszőrepesztő injekciót kapsz és 36 óra múlva meg kell jelenni a kórházba apával együtt vagy viszitek a spermát, vagy ott akcióztok, le kell adni, megtisztítják stb. és pár óra múlva egy katéter segítségével a méhszájon át felvezetik a spermát a méhüregbe. Kb. 20 perc fekvés és mehetsz haza. Ennyi. :)

2011. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most kell elkezdenem szedni a clostit, és megismétlik köv. hónapban a pct vizsgálatot, mert nem volt egyáltalán peteérésem, és azt mondta adoki, hogy csak akkor jó a pct eredménye, ha pont akkor van peteérés. remélem a háromhónapos kurában, már meg is csinálják az inszemet, ha nem jó a pct eredménye!
2011. máj. 15. 17:12
 5/5 sumergo ***** válasza:
Nem mindenki kap a Closty mellé stimuláló szurit, én pl nem kaptam, mert simán a gyógyszertől is lett 3 tüszőm, ezért utána már csak tüszőrepesztő szurit kaptam.
2011. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!