Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok pár...

Mennyit foglalkoztok pár hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés

Az enyém 2 hónapos, ugyebár nem sokat tud ellenni magában, én meg így nem sokat tudok foglalkozni mással. Nem azt mondom, hogy okvetlen szeretnék, hiszen most a babu az első, de azért ott a házimunka pl. (Most egész véletlenül alszik, azért tudok ide írni, még mielőtt valaki beleköt :))


Szóval mennyit mondókáztok, énekeltek stb. vele, és mennyit van "egyedül" pl kiságyban, pihenőszékben, játszószőnyegen?


2012. júl. 8. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne szoktasd hozzá:)

Nekem az 5 hónaposom(igaz második gyerkőc)nagyon jól el van egyedül, persze játszok vele, de hagyom hogy egyedül fedezze fel a világot:)

Az első gyerek ugyanolyan volt mint a Te babád, semmit nem tudtam csinálni tőle,most két évesen se az igazi, sokat kell vele foglalkoznom, nem szeret egyedül játszani.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot ne szórakoztasd mindig, akkor is fejlődik és tanul folyamatosan, ha egyedül játszik.

2012. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez rendben is van, de akkor sír. Mármint ha unatkozik.
2012. júl. 8. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hónaposan az enyém is ilyen volt, mindig foglalkozni kellett vele.

Aztán amikor kezdett elleni hagytam, először csak pár perc volt,most 3,5 hónapos és jól el van a zenélőkkel és forgókával az ágya fölött, most már kevesebbet kell felvenni is.

2012. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi, el lenni, nem "elleni " :)
2012. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7hetesem van,ő viszonylag jol elvan,van hogy 15-20prct is lvan a kis hintájában,vagy az ágyunkra teszem akkor is elvan magával.

Evés után van hogy egy órát is fent van,akkor is viszonylag egyedül el van és fekszik,nézelődik,én csak beszélgetek vele,aztán ha meg unnya felveszem,akkor még picit elvan a kézben aztán álomba merül,leteszem,és így van hogy 2evés között 4-5óra is eltelik!

2012. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ennyi idősen rengeteget aludt, a maradék időben meg a játszószőnyegén feküdt, és eljátszott. Amikor nyűgös volt, megkapta a cumit. Persze etetések között mindig szántam rá egy fél órát, amikor játszottunk. A házimunkát arra az időre korlátoztam, amikor épppen aludt.
2012. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!