Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van az anyatej tárolás?...

Hogy van az anyatej tárolás? Most fejtem le először, tárolódoboz és be a fagyóba? Amikor meg szükség lesz rá, csak meleg vízbe kiolvasztani, langyosra és mehet a babának?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, ilyen egyszerű.
2012. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak címkézd fel, hogy mikor tetted be, mert csak fél évig lehet felhasználni. Plusz érdemes kissebb kiszerelésben - 70- 90 ml - eltenni, mert lehet hogy csak pótláshoz kell, és ha egy nagyobb adagot olvasztasz fel, és nem kell a babódnak, akkor ki kell dobnod, mert nem lehet tovább tárolni később olvasztás után. Egyébkét gratulálok, hogy van ennyi tejed hogy tudod fejni is :)
2012. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak miután lefejted, hagyd kint kicsit, hogy kihűljön! Melegen nem szabad a fagyasztóba tenni! :-)
2012. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Lehet buta kérdés, de az íze nem fog változni kiolvasztás után?
2012. júl. 9. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:

És még két dolog. Mivel az a anyatjben is van víz, kb. 3negyedig töltsd a dobozt teli, mert tágul.

Illetve mielőtt felhasználod, kivétel után hagyd kint egy kis időt, h magától kezdjen felolvadni.

2012. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom változik-e az íze, kifiamnak annyira nem ízlik mint az original :D, de azért megeszi :) Ha olyan rossz lenne, biztos nem kérné :-)
2012. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Picit biztos változik az íze, de nekem mindig megitta/megette. /Egyszer-kétszer sajna besikerült nálam, h gyorsan tettem be, és nem figyeltem jól zár-e a doboz? aztán meglepődtem, mikor a kifagyasztott tejcsi zavaros volt még melegítés után is...Na az ment a lefolyóba. Szóval tulképp erre is figyelj, h jól zárd le a dobozt:)/

Későbbre is hagyhatsz belőle majd, pl. hozzátápihoz (főzelékekbe).

2012. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk mindig mikroban olvasztottam. Nekünk nagyon bevált az avent anyatej tároló szett, lehet rá írni, úgyhogy mi is mindig feldátumoztuk, és először a legkorábbiakat adtam oda
2012. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!