Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan akinek eléggé...

Volt olyan akinek eléggé sírós babája egyik napról a másikra jó baba lett?

Figyelt kérdés
Az enyém rettentő sírós 4,5 hós. Már tegnap se nagyon sírt, de ma!!! Hihetetlen! Egész nap elvolt eddig és még altatni sem kellett, elaltatta magát! Mondjuk elkapta az ujját és az nagyon tetszik neki! Szerintetek ezért ilyen nyugis? Vagy csak ilyenje van, ne örüljek még?
2012. júl. 9. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elképesztően sírós volt és valamikor 5 hónapos kora körül hagyta abba tényleg szinte egyik napról a másikra.Én is csak néztem nagyokat és reménykedtem, hogy tényleg vége és hát így is lett! Lehet hogy Nálatok és nyugi lesz most már,szurkolok hogy így legyen,mert tudom ez mekkora megváltás!:)
2012. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra már nem emlékszem, hogy egyik napról a másikra-e, de az enyém is megváltozott. Az elején rengeteget ordított. Most 6.5 hós, állandóan vigyorog! Nagyon jó kedélyű baba lett belőle.
2012. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is rettentően sírós volt és nagyon hasfájós is.

4,5 hós elmúlt amikor kinőtte a hasfájást,azóta egész nap vigyorog :-)

Persze sírni is szokott még,de már nem annyit és most már általában tudom az okát miért,így könnyebb (pl.álmos,éhes...stb.)

Remélem a te babáddal is ez történik majd :-)

2012. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!