Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha olyan pihenőszé...

Szerintetek ha olyan pihenőszéket veszek, aminek nem állítható a háttámlája az jó etetni is?

Figyelt kérdés

Már kinéztem és nagyon tetszik csak ez a bajom vele, hogy nem lehet állítani a háttámláját.Ilyen "félülő" pózban van a baba benne.

Ilyen:

[link]

Elkezdtem a hozzátáplálást.Eddig a hordozóban etettem de azt nem akarom, hogy nagyon összekenje, meg amúgy is a kocsiban van többet.



2012. júl. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan volt, amit kicsit lehetett ültetni, jobb volt úgy etetni kanállal, na meg így tanulja meg, hogy nem fekve kanalazunk!

Miért nem veszel dönthető etetőszéket? Azt tudod 3 éves koráig használni, ezt a pihenőszéket meg pár hónap múlva kinövi! Nem teheted majd az asztalra, mert fel borulhat vele majd 9-10 hónaposan mikor elkezd ficánkolni, na meg 9-kg ig használható , párnhónap és kinövi, 10 hónaposan már elmsem bírja! Ha meg a földön van, neked sem lehet valami kényelmes le hajolni hozzá.

Szerintem ez egy felesleges dolog már ilyen idös korban a babának.

Ez is ugyan olyan koszos maszatos lesz mint a hordozó, a pihenőszék huzatát is ugyan úgy ki kell mosni, mint a hordozó huzatát!

Énnetetőszéket vennék, nekünk ilyen van, volt:


[link]


Használtan féláron kapható, ennek a huzata nedves ronggyal letörölhető, és nem az a fajta ami szét reped.

2012. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen csak ő még nem tud ülni..3és fél hónapos. Erre azért gondoltam, mert játszani is tudna benne.

Szupi amúgy ez az etetőszék amit linkeltél, de ebbe nem csak annyi idős babát lehet tenni aki már tud ülni?

2012. júl. 9. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit linkeltem 3 fokban dönthető. Vagy ül, vagy kicsit meg van döntve, vagy pedig úgy van benne mint a hordozóban.

Élőben szebb, mert nagyon szép élénk színei vannak.

Oda tudod húzni az étkező asztalhoz, tud a pici veletek enni.

Később míg nem volt kisasztalja kis székkel, az etetőszékben rajzolt, gyurmázott.

Jól kihasználható:)


Az etetőszék előtt ilyen hintánk volt:


[link]


Na ebből 7 hónaposan ahogy el akarta érni a játékokat a körforgón, majd kiesett, és 7 hónaposan már majdnem 9kg volt.

4 hónaposan vettem az etetőszéket, abban etettem, hinta azért volt, csak úgy aludt el ha ringattuk, fájt a hasa piciként, és ez megkönnyítette a dolgunk, elringatta, elaludt benne, majd átraktam a kiságyba.

Etetni nem szerettem a hintában, tekeredett jobbr balra, mint aki ki akar fordulni, a játékokat a körforgón össze koszolta a maszatos kezével.

Lehetett ültetni, tálcának is volt, de beállt a derekam mire megevett egy adagot, mert le kellett hajolni hozzá, hiába széken ültem.


Az etetőszéket jobban kitudod használni, mint a pihenőszéket.

2012. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez a pihenőszék van. Imádja a kisfiam, de szerintem evéshez túlságosan fekszik benne. Még cumisüvegből talán lehetne, de én pépes ételt kanállal biztos, hogy nem adnék neki. Mi is elkezdjük néhány héten belül a hozzátáplálást, én a hordozóba fogok egy rosszabb plédet beletenni, amit könnyen ki lehet mosni és nem baj, ha tönkremegy.
2012. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!