Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyévesednek mit vettél,...

Egyévesednek mit vettél, vennél ajándékba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Fisher price mókakockák. Tescoban kapni, szuper kis készségfejlesztő, lányom imádta.

Kis laporellos könyvek, amin állatok vannak, szerette nézegetni, mondtam neki mi micsoda, milyen hangot ad.

Volt tanyasi állatok, állatkerti állatos, vadon élő állatok....

A zenélő játékokat szerette, járás segítő, vagy játszó asztal.

2012. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Chicco Modo tanulóasztalka volt a leghasznosabb! (Müllerben kifogtuk leértékelve 9000.-ért.)

[link]

2012. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban lesz egy éves a fiam. Vettünk neki FP sütifaló bödönt és FP vizilovat, a keresztszüleitől, nagyszülőktől még nem tudjuk mit kap.
2012. júl. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem írod milyen nemű a gyerkőcötök...:-)

Kislányom akkoriban indult el, így vettünk neki igazinak kinéző babakocsit, és talicskát, nyomkodós-zenélős-állatos játékot, xilofont.

Azon kívül amit imádott/imád(és már 2 éves) a fa fogantyús puzzle-kat, hátrahúzós gurulós állatkák/autók, csattogós lepke.

nem kell sztem sokezres játékokra költeni, mondjuk a FP mókakocka tényleg jópofa, nekünk is van...:-)), de jobban örül sok kis apróságnak sztem, meg akkor vmelyik tuti bejön, míg ha "csak" 1 nagyot veszel, és melléfogsz, akkor az olyan rossz érzés, nem?


Boldog szülinapot neki amúgy! :-))

2012. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!