Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Mit vigyünk ajándékba?

Kismamák! Mit vigyünk ajándékba?

Figyelt kérdés

1 hónapos kislányhoz megyünk babanézőbe..A kislánynak már most megvan mindene,így fogalmam sincs,hogy mit illik vinni ajándékba.

Mit vigyünk a kicsi lánynak??

Először arra gondoltam hogy ilyesmit veszek

[link]

De kiderült, van már neki. Akkor mit vigyek??

pelenkát,és egyéb bébi pipere dolgokat nem akarok vinni,mert abból is sok van.

köszönöm a segítséget előre is.


2012. jún. 26. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
levásárolható ajándék kupont egy doboz bonbonnal és egy üveg borral pl. Így kap baba, anyuka, apuka is
2012. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a pelenkának örültünk a legjobban. Akár nagyobb méretben is, amit csak pár hónap múlva tudtunk használni.
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az ajándék kupon felejtős..Nem Magyarországon élünk,és itt nincsenek kuponok.

Pelenkát sem akarok venni,mert ezer féle variáció,és márka van,és írtam hogy több mennyiséget halmoztak fel. Itt nem pár doboz, hanem szerintem legalább 1 éves koráig elég lesz neki.

Egyéb ötlet?

2012. jún. 26. 22:40
 4/15 anonim ***** válasza:
pl olyan dolgot, amit majd később fog használni: [link] vagy: [link] Mi kaptunk ilyet bár fiús témakörben,de ezeknek nagyon örültem,el tettem ,és mikor már hozzátápláltunk lelkesen használtuk.a fiaim imádták!
2012. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszike..A kiskanalakon kívül még mit vigyünk???

ötletek??

2012. jún. 26. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már ilyene is van, de hátha újat mondok.

Ha cumizik: UV-sterilizáló (Pipila)

Mi nem kaptuk, hanem én vettem, de nagyon szerettem.

Ha nem cumizik, akkor vmi más.

Pl. nagynénéméktől gyermek ágyneműt kapott. Habár azt nem használtuk még az elején, de később jól jött.

Vagy egy szép kis pléd.

Amúgy kb. mennyit szántok rá?

2012. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez a hinta nagyon jó dolog, mindkét gyerekem élvezte/élvezi, bár ha külföldön éltek nem tudom, hogy be tudod-e szerezni.

[link]


Illetve én még örültem volna egy pihenőszéknek, mert a második gyerekemnél ez is nagyon bejött.

Nekem ilyenem van:

[link]


Természetesen ezt még lehet fokozni, mármint "árügyileg".

[link]

2012. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ezt akartam linkelni:

[link]

2012. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság, hogy én egy nagyon szép takarót vennék, amit később emlékként is megtarthatnak. Anyukának valami édességet vagy gyümölcsöt, apukának egy üveg pezsgőt. Ha anyagilag többet költenél rá akkor én biztos megkérdezném, hogy minek örülnének.
2012. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Takarót nem veszek mert az anyuka terhessége alatt 3-at is kötött,és ajándékba is kapott 3-at a kollégáktól.

Gondoltam egy szoba hintát,de fogalmam sincs megérné-e..

2012. jún. 27. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!