Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik egy 4-5 hós...

Hogyan zajlik egy 4-5 hós baba napja? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi egy nap menete, mit játszotok stb. Néha az az érzésem, hogy kicsim már unja a játékot.
2009. júl. 11. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
reggel 6 kelés kaja, játszószőnyeg addig én reggeli páromnak, magamnak, ha elunja magát kicsit cipelem körülnézünk a lakásban alvás kb. 1 óra, 10-kor kaja kicsi játék, énekelek neki a játékait zörgetem ,csörgetem, kb délben gyümölcs én is ebédelek azután megyünk sétálni kb. 2 órát megint cici és tápszer ismét játék de a kiságyban forgózenélő stb nézegetés hasra fordulás folyamatosan, ilyenkor is általában ott ülök mellette megint gyümit eszünk fél 6 apa megérkezik ő cipeli 6-ig akkor be a szobába meztelenre vetkőztetjük 7-ig így ficánkol fürdés, kaja alvás reggel 6-ig
2009. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Reggel változó mikor kel, 6-9 között, szopi, utánna 2 órát elvan játszik a tornáztató alatt én addig tusolok kajálok, főzök. (1 órát alszik kb.)

Felkel szopi majd olvasgatok neki, csikizem csókolgatom játékokat mutogatom adogatom neki,

10-11 körül barackot kap, megeszik 2 db-ot. majd ismét bealszik. ( fél órát alszik)

Felkel szopi, majd játszunk ,tv-zik, hintázik, kiskönyvben az állatkákat mutogatom neki, csörgőzik.

Ismét fél óra alvás majd ha felkelt szopi, séta, elmegyünk boltba.

4 körül tejpépet kap, majd megint játszunk, utánna ismét fél óra alvás, s játék.

7-kor fürdetünk, majd tápszert kap, s alszik reggelig.

2009. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hat körül kel, szopizik, elalszik még kb. fél nyolcig. Akkor kel a nagytesó, mindenki összegyűlik a nagyágyba és hancúrozunk egy fél órácskát még. Én reggelit készítek, tesó addig szórakoztatja, vagy nézelődik az ágyában. Tíz körül szopizik, azután rögtön elalszik, és kb. 1 óráig, fél kettőig alszik. Azután szopi, kicsit szeretgetjük, majd elmegyünk sétálni, csavarogni. Négy, fél öt körül szopizik, azután ha a séta közben nem aludt, akkor fürdésig alszik, ha séta közben aludt, akkor játék. Jön apa, kis gyúrkászás, móka, felfüggesztett játékok figyelése. Nyolc körül fürdés, szopi, és el is alszik fél kilencre. Nagyjából ennyi.

Ha odakuporodok mellé és csak mondókákat mondok neki, közben csiklandozom a pocakját, vagy az ujjaimmal lépegetek a kezén, lábán, pocakján, azt láthatóan nagyon szereti. Unatkozni még nem láttam. (vagy nem tünt fel.)

2009. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!