Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babát le lehet úgy...

4 hós babát le lehet úgy szoktatni a hisztiről ha hagyjuk sírni?

Figyelt kérdés
Nem marad meg sem a kiságyban sem a játszószőnyegen sem a babakocsiban. Egyszóval sehol. Hasfájós volt amikor kisebb volt és akkor lett elrontva. Mindig felvettem és hozzászokott.
2009. júl. 11. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne hagyd sírni.
2009. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Az sem állapot hogy semmit nem lehet tőle csinálni. Háztartásom van, főzni is kellene stb. Még akkor a kezemben kell hogy legyen ha eszek.
2009. júl. 11. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha birod és nem nehéz kösd magadra kendővel. De ez elég fárasztó. Viszont minden leszoktatás sírással jár. Nekem is néha csinált ilyet a lányom akkor bőgőtt a rács elött én meg egész idő alatt nyugodt hangon beszéltem magyaráztam neki, de nem engedtem. Idável megtanulja.
2009. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi. Idővel
2009. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk ugyanez volt, egyfolytában sírás-hiszti, ölbe baba. Most elmúlt 6 hónapos és mintha kicserélték volna, pedig semmit sem csinálok másképp, sőt egyáltalán nem cipelem. Legyél türelmes, hidd el ő is meg fog változni, amikor elkezd kúszni-mászni-haladni. 5 percre hagyhatod nyugodtan sírni szerintem, csak sokáig ne.
2009. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Ne vedd figyelembe ha hisztizik olyankor fordulj el. ha abbahagya akkor meg menj oda és játsz vele.Hamar megtanulja, hogy akkor foglalkozik vele anya ha nem hisztizik.
2009. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben nem hagynám,bár ezt te tudod.Én pl nem tudom hallgatni ahogy sír,szinte fuldokol,utána meg még nehezebb megnyugtatni.Nálunk is van háztartás és bizony nagyon kevés idő van amit arra tudok fordítani.Most ő van a középpontban,és istenem ha nem mindennap van főtt kaja hát nem érdekel,vagy éppen hetente van felmosva.Én csak akkor tudok valamit is csinálni,ha apa itthon van és ő van vele.
2009. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

az utolsó válaszolóval tökéletesen egyet értek, én is hétvégén mosok fel, vasalok, törölgetek, először zavart hogy nem áll minden az élén mint régen de kit érdekel mikor ott az az édes baba akit egész nap csak puszilgatnék:)

főzés? este miután a bébi elaludt

2009. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
(Szerintem egy négy hónapos még nem hisztizik.)Maradj mindig mellette, de ne vedd fel, cirógasd, fogd meg esetleg a kezét, simogasd, és próbáld meg minden nap egy picivel megrövidíteni ezeket a szeretgetéseket. Lehet, hogy egy pár nap alatt elég lesz, ha lát, vagy hall téged. Nálunk a lakás minden helyiségében van valami, ahová tehetem a baábt, így ha fennt van, mindig hallja a hangom, gyakran megcirógatom, és tök jól elvan. A családtól pedig kérj egy kis segítséget, türelmet, hogy nem a háztartás a legfontosabb, ezekben a napokban.
2009. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az utolsó válaszolóval szerintem se hisztizik egy ilyen pici baba. Megszokta hogy mindig vele vagy és hiányzol neki ha esetleg nem lát. Mindig vigyed magaddal amerre mész a lakásba például a babakocsiba beszélj hozzá állandóan. Neki már a kocsi háttámláját egy kicsit feljebb is lehet emelni hátha jobban kilát belöle. Mindenesetre ne hagyd sirni. jó babázást
2009. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!