Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha császárral szültem akkor...

Ha császárral szültem akkor is lehet koszmo babám fején? Vagy mi akarna lenni ez a hámlás?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, mi köze a császárnak a koszmóhoz? :O

persze, hogy lehet. ugyanúgy mint ha hüvelyi úton szültél volna. tényleg nem értem szerintem mi az összefüggés, majd írd már le, érdekelne :)

2012. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet :) anyukám mindhármunkat császárral szült, én is, és a húgaim is ( egyik 7, másik 1 éves) és ők is azok voltak :)
2012. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A császáros szülés előtt nem a pocidban volt ugyanúgy a baba, a magzatvízben?:)

No ha igen, akkor ugyanúgy lehet koszmó, mivel ezek az elhalt hámsejtek még magzati korból.

Legegyszerűbb, ha fürdés előtt egy fél órával bedörgölöd olajos (igen sima napraforgóolaj!) vattával, teszel rá kis sapit és aztán fürdésnél samponnal lemosod.

2012. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egyik ismerősöm mondta hogy az enyémen nem lesz, mert nem haladt át a hüvelyen, hanem kiemelték. Nem tudom,ezért kérdeztem meg, mert valami mégis csak van!? :O
2012. júl. 10. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

jah és gondolod, hogy a koszmo az a hüvelyről került a pici fejére? :D

ne már, ez viccnek is durva... ;)

2012. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
MONDOM EGYIK ISMERŐSÖM AKIVEL EGYÜTT SZÜLTEM MONDTA MÉG BENN MIKOR EGYÜTT VAJUDTUNK!Tehát én nem gondolok semmit ugyanis azért kérdeztem meg! Első babám és én sajnos veled ellentétben nem úgy születtem hogy mindent tudok ergo lekezelem a másik tudatlant!
2012. júl. 10. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Juj kedves kérdező, azért ennyire nem kell felhúznod magad! :) Igen, picit vicces, hogy párhuzamot vontál, vagyis vont az ismerősöd a szólés módja és a koszmó kialakulása között, de igaz, hogy nem tudhattad. :) Senki nem úgy bújik ki az anyukájából, hogy mindent tud. Azt azért tanuld meg, hogy nem kell mindent rögtön elhinni, de majd lesz ezzel kapcsolatban még bőven tapasztalatod. :) És csak nyugodtan!
2012. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!