Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy én nem...

Az normális, hogy én nem szoktam annyit aggódni a babámért?

Figyelt kérdés
Persze néha vannak dolgok, amik miatt izgulok, de általában nincs bennem az ideg, hogy most vajon miért sír, vagy jajistenem tüsszentett egyet, hanem ha sír, akkor lecsekkolom a pelust, megénzem, hogy éhes-e, fázik-e, ha nem, akkor magamhoz ölelelem, ha tüsszent, akkor nagyjából tudom, hogy csak por szállt-e az orrába, vagy belesüt a szemébe a nap. Meg itt sokan írtátok, hogy ha rá kell bízni valakire, akkor fél óra múlva rohantok hozzá haza. Az nagy baj, ha én nem vagyok ilyen? Fél éves a babám, már terhesen is jártam levelező suliba, kéthetente kettőtől hétig anyukámmal van, de én sose aggódom, sőt, kicsit élvezem is, hogy felnőttek közé mehetek és nem kell azon aggódnom, hogy hazaérjünk kajaidőben, vagy ilyesmi. Én most akkor rossz anya vagyok?
2008. máj. 4. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy!!!!! :)

Attol, mert nem vagy gorcsos, miert lennel az?

Nem csak az a jo anya, aki majomkent csung ill. csungeti magan a gyermeket!

2008. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez teljesen normálisnak tűnik!

Lehet, hogy azért mert én is ilyen vagyok! :o)

Nem kell mindenen görcsölni, egyetértek az előttem szólóval.

Szeretek néha én is elszabadulni egy-két órára. Nagyon jó egy kicsit feltöltődni, kikapcsolni, mást csinálni.

És persze imádom a gyerekeimet! Szerintem nekik is sokkal jobb úgy, ha én is jól érzem magam a bőrömben.

:o)

2008. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális.Sőt,számomra ez az egészséges.Nem lesz semmi baja a picinek ha nem vagy vele mindig,hisz késöbb sem leszel.Néha kell pár szabad óra ilyenkor is,amikor még ilyen pici.Azt meg úgyis tudod általában,hogy miért sírhat.Odafigyelsz rá az a lényeg.
2008. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor most megnyugodtam :)
2008. máj. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!