Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hallottam, hogy a borostyá...

Azt hallottam, hogy a borostyán láncot ki kell tenni a napra és visszanyeri az erejét. Ez igaz? Ha igen, mennyi idő után kell "tölteni"? Egyáltalán honnan tudjam, ha már nincs ereje?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán honnan tudod, hogy bármikor is volt ereje? :)Szerintem ez hit kérdése. Tedd ki a napra, mit vesztenél vele...
2012. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
A lepontozótól várom a "tudományos" magyarázatot a borostyán-nyaklánc állítólagos erejére. Gondolom van hozzá szakirodalom, meg mérhető eredmények is :)))
2012. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Na igen, ez engem is érdekelne! :)
2012. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem elég kitenni a napra. Fel kell keresni egy sámánt, és attól meg kell tanulni a rituális borostyán lánc energetizáló táncot. Ha ez megvan, meg kell fürödni 9 fekete macska ürülékében, békanyállal bekenni a láncot, majd körültáncolni 7-szer a borostyán láncot. Ezek után nyugodtan visszateheted a babád nyakába. Csak nagyon vigyázz, nehogy 8-szor táncold körbe, mert akkor átok száll rá, púpos lesz a babád.
2012. júl. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!