Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Borostyán lánc, ami fogzásra...

A Borostyán lánc, ami fogzásra van, nem szúrja a baba nyakát, vagy nem fullad meg tőle éjszaka?

Figyelt kérdés
Vettem egyet lassan 7 hónapos kislányomnak, rá is adtam napközben és nem is akarta levenni (mármint nem rángatta) gondolom akkor nem irritálja a nyakát, ahogy bemegy a kis hurkái közé, de most éjszakára levettem róla, mert félek, hogy nyomni fogja, vagy megfullad. Pedig az éjszakai viselet lenne a lényeg, mert elég gáz csórikám a foga miatt.

2012. ápr. 14. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én rátettem mind a két gyerekemre, nem hiszem, hogy balesetveszélyes. Viszont nem vettem észre semmi változást. A fiamnak lenyomatot hagyott a nyakán, szerintem nem lehetett túl kényelmes, én inkább levettem róla.
2012. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 7 hónapos.Kb 5 hónapos volt mikor megvettük neki a nyakláncot.Éjjel nappal rajta van.A miénk nagyon szépen le van sorjázva.Egyáltalán nem szúr.Én is és a gyerekeim is kipróbáltuk.Szerintem nyugodtan hagyd rajta.Nem tud vele bajt csinálni!!
2012. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy szúr? És hogy fojtja meg?? Az csak akkor lehetséges, ha túl hosszú, vagy ha olyan rövid, hogy megfullad, de gondolom nem ilyet vettetek. Hány cm?

Nekünk ami van, az lekerekített, gömbölyű szemekből áll. Kisfiam sem piszkálja, észre sem veszi, hogy rajta van, de én éjszakára mindig kiveszem a nyakából...sosem lehet tudni....

2012. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha attol felsz hogy ejjel tortenik valami, akkor tedd a kis bokajara, de csak ugy hogy rugdalozot adsz ra, tehat ha valahogy leesne (amit ketlek) akkor sem kerul a gyerkoc kezei koze, hanem a pizsiben marad. En igy csinaltam, nem mertem en sem a nyakaban hagyni, soha nem jott le neki.
2012. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy szúrná...Mi 3 hósan kezdtük,most 2 éves 4 hós soha nem vettük le azóta!Még úszni is abban vittem...


Imádja,soha nem volt gond!Van nekem is,nem szúr..


36hetes vagyokakicsinek be van készítvea kórházi csomagba...


De valóban lehetkapni karra valót,amit ha nagyon aggódsz teheteda kis bokájárais,deaz alényeg,hogy mindigruha alatt legyen:)

2012. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ami a hírekben nem szerepel ki tudja miért, pont a napokban fulladt meg borostyánlánctól egy kisbaba itt a városban:-(

Óvatosan.

2012. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

El nem tudom képzelni,hogylehet egyborostyánlánctól megfulladni!?


Persze elhiszem amit írsz,csak jó lenne tudni a részleteket!

2012. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os! Ez hogyan történt??? Éjszaka is rajta volt? Vagy túl hosszú volt a lánc?? Én sem tudom elképzelni. És mennyi idős volt a gyerek? Szegény...:((((((((((((
2012. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tényleg ez nagyon jó ötlet, hogy a bokájára rakom éjszakára! Köszönöm, ezt fogom tenni.

Amúgy azért fordult meg a fejemben, hogy esetleg "szúrná" a nyakát, mert hát le van kerekítve ez is, de azért mégiscsak háromszög alakúak a kövek, tehát nem lapos, hogy a nyakára simuljon (Müllerben vettem). Mondjuk őt látszólag nem zavarja, de ki tudja. Ha van hatása, mikor jelentkezik, pár nap, hét, vagy mennyi idő?

2012. ápr. 15. 12:42
 10/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!


Mikorlánccsere volt,kb 5-7 nap volt!Szóval úgy egy hét..mire azúj lánc is "hatott".

2012. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!