Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az első babáját hellp-szin...

Aki az első babáját hellp-szindrómával szülte, vállalt másodikat? Van itt olyan kismama?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 éves a lányom, és nagyon foglalkoztat ez a kérdés. A terhesség 40. hetében lettem hellpes, sürgősségi császár, meg minden ami ezzel jár. De túl vagyunk rajta épen egészségesen szerencsére. Akkor azt mondtam, hogy soha többet, de olyan jó lenne egy tesó, persze nem minden áron. Esetleg, ha van itt olyan aki vállalt másodikat szívesen venném, ha leírná a tapasztalait.
2012. júl. 11. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Középsúlyos pre-eklapsziám volt "csak", emelkedett májfunkció értékekkel, és nem merjük bevállalni. 35 hetesen lettem az, 2 hetet voltam kórházba, 40+1 hetesen született meg a kislányom hüvelyi úton. Most, hogy olvastam a 2. válaszolót, hogy 3-ból 3 terhességnél toxémiás volt, így végképp beparáztam, pedig kéne testvér.

Kislányom 2 éves 1 hónapos.

2012. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, továbbra is várom sortárs anyukák jelentkezését.
2012. aug. 6. 17:56
 13/16 anonim ***** válasza:
én "csak" kolesztázissal voltam kórházban, gyógyszert kellett szednem, ami helyreállított, egyébként 35. héten szülésindítás lett volna. dokim szerint lehet alkati sajátosság (pocakom nyomta el a májamban az epevezetéket, visszaáramlott a méreganyag a bőröm alá), ennek ellenére ez nem lesz akadálya a következő terhességnek.
2012. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Atroposz ***** válasza:
A barátnőm hellp-szindromával szült,2 hónappal hamarabb lett meg a baba is ,majdnem meghaltak .Most a rákkal küzd,nem vállalnak több babát.
2013. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért! Kedves 13-as, hànyadik héten derült ki nàlad a kolesztàzis, milyen gyógyszert kaptàl rà? Nekem nagyon-nagyon magasak voltak a màjfunkciós értékeim, sokat olvastam a HELLP-ről, végül nekem is kolesztàzisom volt. Én nagyon félek, hogy a 2. terhességnél újra előjön, amire àllítólag nagy esély van.
2013. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es. Ugye a kettő között nincsen összefüggés? Kicsit megijedtem. Remélem jól van az ismerősöd.
2013. jan. 10. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!