Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7kg gyerekre mekkora babylove...

7kg gyerekre mekkora babylove pelus jó a DM-ből? Még soha nem használtam és nem tudom milyet vegyek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám is 7kg. Én megkérdeztem az eladót, hogy melyiket vigyem. Ő azt mondta a maxi már kell nekünk. Vettem, de nagy lett. Éjszakára elhasználtam. Az egyik ismerősömtől kértem kölcsön midit, mielőtt megvettem, kipróbálom, nehogy kicsi legyen. Még most pont jó. De ez attól is függ milyen a babád testalkata. Az én babám hosszú, de így is jó.

2009. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A z általad és az előző által leírtak alapján én azt mondom várj egy kicsit, és vegyél majd 4-es méretűt kicsit később. Az én kisfiam 7,5 kg volt, amikor már a maxit (ez a 4-es) adtam rá, mert a midi (ez a 3-as) már kicsi volt. Ha pont a határon mozog a babád, akkor inkább várj egy kicsit, vagy ha mindegy, akkor vedd meg a 4-est és legfeljebb elrakod későbbre.

Esetleg nincs valaki, akitől kérhetnél mintát?

2009. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor a kisfiam 7 kg volt még a 3-as volt rá jó (4-9 kg-ig),de ő vékonyka.

Most 8,5 kg, pár hete használjuk a 4-es-t,ami 7-14 kg-ig jó.

2009. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!