Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt már-már véresre...

Fogzás miatt már-már véresre csípett popsival mit szoktatok kezdeni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig bevált a Canesten+Bepanthen keverék, de most nem működik. Szegényemnek a punciját is kicsípte, nagyon vörös. Mit lehetne rákenni, ami meggyógyítja neki?
2012. júl. 11. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Babahintőport.Nálunk az használt.
2012. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi felváltva használtuk a Sudocremet és a Canestent, egyik pelusozásnál az egyiket, a másiknál a másikat. Mindig bevált!
2012. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is most fogzik és elég sokat kakil,gondolom emiatt! Én azt csináltam hogy amilyen gyakran csak lehet levettem a pelust és szellőztetem minden alkalommal amikor pelu csere volt nedves textil peluval megtöröltem utána bekentem napközben a gyógyszertári popó krémmel de vékonyan és bedörzsölöm nem az a lényeg hogy vastagon mert az többet árt mint használ este fürcsi után pedig sudo krémmel de azt is vékonyan 3-4 nap és elmúlik!Nálam ez vált be,jó babázást! :-)) Ja ha székletét megszeretnéd fogni akkor vagy anyatejjel vagy tápival csinálj neki vacsira tejbegrízt v.tejberizst izesítheted banánnal v.körtével.... laktat is és talán a hasa sem fog szenvedni

2012. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne krémezd, gabi hintőporral amin az van hogy Cink-oxid. Dm ben kapható 400Ft. Nekünk csak ez segít,egy két napot igénybe vesz mire javulást látsz, de napközben is és este is csak ezzel szórd be!!
2012. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne adj rá pelenkát! Nappalra sem, és ha alszik sem, tegyél alá gumis lepedőt, több törölközőt, hogy az ágy ne ázzon át, had legyen szabadon a feneke, mert a pelenka alatt is bepállik/befülled a feneke, és lassan gyógyul! A Gabi popsikrém nekünk bevált, a cink oxidos, de csak vékonyan kenve, nem úgy hogy fehér maradjon, vagy a sudocream.


A törölközőt hanlekakilja, le pisili ki lehet mosni, de pelenka nélkül hamarabb gyógyult a feneke.

2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Hintőpor azert jo ,mert leszaritja a feluletet.Hamarabb tud gyogyulni,nem nedvedzik mint a krem miatt.Langyos viz,langyos hajszarito amik meg segitenek.
2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nálunk magától elmúlik három nap alatt

de hogy inkább mindent össze kakiljon-pisiljen nem gondolnám hogy nyerő ötlet pelus nélkül hagyni


persze én is sajnálom ebben a hőségben ráadni

ráadásul veszekszik is érte:(

2012. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, kipróbálom a hintőport, a combhajlatokban mindig nedves neki. :(

Szegény néha tépi le magáról a pelenkát, bíztos nem jó neki. Mondjuk ma nincs az a nagy meleg, hogy pelenka nélkül legyen, de majd kicsit szellőztetem azért.

2012. júl. 12. 07:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Neogranormon.isten áldása. Néhány óra alatt rendbe is tette.
2012. júl. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Ne kenj rá művacakokat, csak rosszabb lesz!!!

A foreveres Aloe Propolisz Krém tökéletes, néhány óra alatt rendbe teszi és nincsenek benne káros adalékok!

2012. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!