Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görögországba aki volt babával...

Görögországba aki volt babával mire figyeljek mit vigyek pluszba ami esetleg kint nincs vagy nem tudom megvenni? Pl gondolok a pelenkára stb.

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Krétán voltunk, a hét hónapos lányommal. Minden van a legkisebb helyi boltban is. Rengeteg a szúnyog, babakocsi háló, meg szúnyogriasztó kell. Pelenka van jó minőségű ott is, tápszert, kaját vigyél esetleg ha nem eszik meg más márkát. De ugyanazokat a cuccokat lehet ott is kapni mint itthon.
2012. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babaval nem voltam meg, de lild ugyanugy van, mint itthon :)) es ugyanazokkal a dolgokkal, tavaly voltunk, es ott vasaroltunk, ott is van pelenka veszhelyzet esetere :)
2012. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, gondolom, hogy van pelenka csak esetleg más márka mint amit az ember használ és megszokott.

Várok még válaszokat.

2012. júl. 12. 07:13
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van sok márkájú pelenka,tápszer pl van ugyanolyan mint aMilupa csakvmi más a neve..elfelejtettem de megismered a dobozárol hogy mackó van rajta! Gyógyszer mindenféle van recept nélkül is..de legelterjetteb a paracetamol tartalmú szirup babáknak(általában ezt adják) Depon-nak hivják.

Babaviz nincs! Én ajánlanám hogy bébiételt adj neki ne pedig az ételta vendéglátó egységekből (bár nem irtad mennyi idő) minden esetben forrald ki a vizet,kávézókban is kérheted ha nincs nálad hogy csinálják meg a babának!moszkitó háló..(lehet kapni kint is de feltételezem nem az áruházba visz az első utatok ahogy megérkeztek)

2012. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pórul jártam a bébiételekkel, mert a fiam csak az egy féle zöldségből készülteket szerette, ott meg csak olyat tudtam venni, ami vegyes. Egyiket se volt hajlandó enni! Úgyhogy alig evett 1 hétig!! :( Pitát, palacsintát, banánt evett csak.

Viszont sztem tápszert érdemes vinni, ha használtok, mert lehet, hogy nem olyan ízű ami ott van, és az nagy baj lehet.

2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!