Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5hónaposom leesett az...

3,5hónaposom leesett az ágyról, mire figyeljek? Annyira büntudatom van.

Figyelt kérdés
2évesem szolt, hogy pisi (4napja gyakoroljuk a bilizést) a kicsit letettem magam mellé a kanapéra s felálltam a nagynak nyultam a biliért.miközben pisilt egy pillanatban a kicsi legurult az ágyrol s annyit tudtam még reflexből tenni, hogy a lábam odanyujtottam azon gurult le végülis de a végén hanyatt a fejét beütötte. valamivel talán tompitottam az ütést meg szőnyegre esett. nagyon sirt 2percig, aztán megnyugodott, szopizott kicsit most alszik.:((( nagyfiam sosem esett le ágyrol vagy ilyesmi, mindig ugy vigyáztam, most meg ilyen hülye voltam...:((( félek hogy baja lesz...vigyem dokihoz? vagy felesleges lenne?
2012. jún. 8. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha aluszékony, Vérzik valamilye, hány, étvágytalan vagy bármi furcsát tapasztalsz, azonnal doki.
2012. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Legközelebb vigyázz picit sosem hagy az ágyon egyedül....

Figyeld nem alszik e többet mint szokott.Egyen rendesen.Ha feltünöen sokat alszik,nincs étvágya,sír akkor orvos.Reméljük nem lesz semmi gond.

2012. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
én úgy tudom, h fejre esés után nem szabad egyből elaltatni...
2012. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is ugy tudom ahogy a 3. válaszoló irta....tudom egy esetet nem irom le mert nem akarok neked rosszat vagy hogy ennél is jobban idegeskedj...remélem nem lesz baj!
2012. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
én is úgy tudom ahogy a 3. válaszoló, így pont nem fogod észre venni ha baj van. épp ezért szerintem szaladjatok le a dokihoz
2012. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Az én fiam éjjel esett le az ágyról 1 évesen. Sírt nagyon 2 percig, de aztán aludt is! Én nem keltettem fel, mert ha annyira fájna neki nem aludt volna nyudogtan! Van púp a fején?
2012. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
egy 1éves össze sem hasonlítható egy 3hónapossal!!!!!
2012. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kedves utolsó, de az agyrázkódásnak ugyanazok a tünetei a 3 hónaposnál és az 1 évesnél is. Vagy tévednék?
2012. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nyilván nem erre gondoltam...:/
2012. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

a pici már eleve nagyon fáradt-álmos volt, több mint 2órája fent volt, szopizást szakitottunk meg éppen amibe már bele is bóbiskolt, ugyhogy miután még mellre tettem kicsit be is ájult, mert már nagyon álmos volt...

nem lett pup a fején, és most hogy alszik, megsimiztem-tapogattam ott, s a megmozduláson kivül nem sirt fel vagy ilyesmi hogy fájna neki...térdig sem ér az ágy ahonnan legurult...figyelem folyamat, s amint látok valamit elviszem dokihoz...természetesen megtanultam a leckét...:((

2012. jún. 8. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!