Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görögországba mit pakoljak 18...

Görögországba mit pakoljak 18 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

1 hétre megyünk repülővel,leírnátok részletesen,hogy mit pakoljak neki?

Még nem voltunk vele nyaralni!


2012. jún. 21. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legfontosabb:naptejet,de nagy faktor számmal!Érdemes vinni többet,mert ha elfogy ott arany áron lehet kapni.Mi már egyszer leégtünk ott,nem kicsit.Orvos lett belőle.Meg nagy hangsúlyt fektess a napvédőkre alapvetően!!!
2012. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nehany alapveto gyogyszert is pakolj. (lazcsillapito, vagy mondjuk fenistil ampulla, ha megcsipne vmi mehecske, normaflor stb). LEhet venni a gyogyszertarban gyogyszereket recept nelkul is.


Gorogorszagban elek, holnap repulunk Magyarorszagra "nyaralni" :) Kerdezz nyugodtan!

2012. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. SAPKA a partra, nehogy leegjen. Amugy meg mindent meglehet venni itt is, amire szuksegetek van.
2012. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Görögországban hol élsz?

Nagyon meleg van? Milyen a víz?

2012. jún. 21. 16:09
 5/15 anonim ***** válasza:
A tenger egy oras utra van tolunk, ezeven meg nem jutottam el a tengerhez:) Amugy eszak- Gorogo-ban elek, meleg van, tegnap este fele 8-kor 33 fok.
2012. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most kb.itt is annyi van/volt,de holnaptól pár fokkal kevesebb lesz!

Jó utat hazafelé!

Köszi a válaszokat!

2012. jún. 21. 16:17
 7/15 anonim ***** válasza:

A naptej mellé szerintem nagyon fontos, hogy vigyél szellős fehér hosszúujjú inget és add rá mikor kinn vagytok, főleg vízközelben!

Jó nyaralást:)!

2012. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi,vinni fogok!

Gyógyszerek?

2012. jún. 21. 16:44
 9/15 anonim ***** válasza:

7es vagyok, én is most kérdeztem rá az utipatikára sokat utazó ismerőstől, ezt írta:

Smecta por,Calcimusk,lázcsillapító,lázmérő,kullancscsipesz, ha olyan helyre mentek, napégés ellen valami, fájdalomcsillapító(Cataflam, Algopyrin), Aspirin C, Rennie, Normolyt, sebtapasz, betadine, cocculine, daedalon.

2012. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

MÉg valami:):

mi kempingezni megyünk ugyan, lehet, hogy ez Nektek nem fog kelleni: kértünk kölcsön függőágyat, mókának is jó lesz szerintem vagy aludni benne ha árnyékos helyen fel tudjuk tenni. Ja, és moszkitóhálót.

2012. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!