Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én teszem tönkre a gyerekem...

Én teszem tönkre a gyerekem életét?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt a kisfiam. Anyósomékkal élünk már 2 éve lassan. Hát tegnap elég rendesen kiborult a bili. Összetörtem véletlen egy tányért egyből rohant apósom a konyhába azt hallom elkezd magába morogni, hogy én mindent tönkre teszem meg hogy ha rajtam mulik nem lesz miből ennünk csak lestem ez volt az egyetlen egy dolog amit egész 2 év alatt összetörtem. Este hazaért anyósom elkezdi ő is mondani én mit képzelek magamról mindent tönkreteszek meg mocskos vagyok meg mért nem takarítok meg ilyenek. Teszem hozzá oriási házban lakunk és 2 naponta takaritom ezt látja apósom sokszor még össze is mászkálja a frissen mosott követ és nem mondta ám csak szídott ő is. Hát köpni nyelni nem tudtam ma reggel meg közli velem anyósom, hogy ne mossák mert miattam magas a vízszámla erre fogja magát aztán 2 bugyiért elindítja a mosógépet. Itt volt a nagyobbik unokája (18) éves és rosszul van már két napja megkért anyósom figylejek rá mondom rendben. erre elment a srác sétálni egy haverjával és nekiáll velem ordibálni anyósom hogy megkértelek hogy figyelj rá meg blablabla mondom kötözzem le vagy rohanjak utánna a gyerekkel a karomon. Nálam betelt a pohár fogtam magam összepakoltam és eljöttem anyumékhoz ha a férjem jön akkor jön ha nem hát nem velem ezt nem csinálja senki. Aztán egyből meg is kaptam, hogy én vagyok a hülye meg hogy tönkreteszem a saját gyerekem életét meg ilyenek.
2012. júl. 12. 07:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, hogy nem hallgatod ezt tovább. Viszont ne anyukádékhoz pakolj, hanem menjetek albérletbe. Anyukádéknál ugyanaz lesz, mint anyósodéknál, csak fordítva:S
2012. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Mi a kérdés? Nem jössz ki anyósékkal, eljöttél, pont. Mire kell válaszolni?
2012. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

hát tényleg furcsán hangzik, hogy csak nekedesnek amikor normálisan is meg lehetne beszélni, kinek mi a gondja.


azért én előbb a férjemmel beszélném át a problémát és együtt döntenénk, ha költözni kell. nem csak elviharoznék a babával.


szerintem sürgősen üljetek le előbb pároddal beszélni, aztán együtt a szüleivel.

2012. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Megvártam volna a páromat, és vele húztam volna el a csíkot, de ott én se maradtam volna.
2012. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen tetted! Nem kell, hogy ilyen környezetben neveld a gyermeked, hisz annak te is, és ő is a kárát látja majd! Próbálj meg megnyugodni! A férjeddel beszéltél már?
2012. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem valami jó a kapcsolatod anyósékkal. Felgyülemlett bennük a két év minden egyes aprósága és most kitört...
2012. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Amikor ez történt a féjrem is itthon volt szolt is nekik hogy mért kell ilyeneket mondani meg ő megvédett mondtam neki, hogy menjünk albérletbe közölte velem, hogy ő nem költ ilyen hülyeségre biztos hogy nem megy sehova szoval ez a helyzet. A kérdés pedig az volt hogy tényleg én tenném tönkre a gyerekem életét ezzel? ezt a másodiknak válaszolónak irtam
2012. júl. 12. 08:17
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

1. Én eleve nem költöztem volna az anyóshoz.

2. Oda nem szültem volna gyereket - mert gondolom, eddig is voltak köztetek súrlódások.

3. Ha az anyósék ennyire veszekedösek, akkor ELÖSZÖR megvártam volna a férjemet, és megbeszéltem volna vele, hogy mi legyen ezentúl.

4. A férjem megkérdezése NÉLKÜL nem mentem volna el, elvégre ö nem tehet arról, hogy a szülök veszekednek veled. Így csak a férjedet sérteted meg ezzel az akcióval.

5. NEM anyámhoz mentem volna, mert ott a férjem lenne ugyanabban a helyzetben, mint most te.

6. Mi az, hogy ha akar, jön utánad? Nem tudjátok megbeszélni? Mert ez igencsak megalázó a férjedre nézve!!!

7. Ha ok nélkül megfosztod a gyereket az apjától, akkor igenis veszéyezteted a lelkivilágát és adott esetben ezzel tönkreteheted. (Arról ugyanis nem irtál, hogy közted meg a férjed közt rossz a kapcsolat, vagy hogy a gyereket nem szereti)


8. Az anyád helyében visszafordítottalak volna azonnal, elvégre a házasság nem ebböl áll, hogy megsértödök, föként hogy az anyósékra, és otthagyom a férjemet!

2012. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem az ilyet. Előbb külön kellene költözni a szülőktől, hogy önálló életetek legyen és se anyós, se após ne pofázhasson bele. Utána kellene gyereket vállalni. Hogy lehet a szülők nyakán élni egy gyerekkel? Miért nem gondolkodtatok hamarabb?
2012. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Két éve mikor költöztünk vettünk volna egy lakást anyósomék akkor közölték velünk, hogy ne vegyünk nekik itt az óriási ház ők nem használják a fölső szintet meg hogy ez ugyis idővel a mienk lesz ha ők már nem lesznek. hát a lakásra félretett pénzt a mi szintünk felujjítására költöttük igen hülyeség volt már mi is beláttuk. Ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni. Meló után jön a férjem anyumékhoz hogy átbeszéljük mi legyen egyáltalán nem vagyunk összeveszve megért engem is meg értem én is az ő álláspontját de ha így viselkednek én nem akarom oda vissza vinni a gyereket. Tudom milyen az hogyha veszekedés között nől fel a gyerek.
2012. júl. 12. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!