Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig áll el az elkészí...

Mennyi ideig áll el az elkészített tápszer? Úgy értem, hogy elkészítem mondjuk 8-kor, de hagy belőle a gyerekem. Mennyi ideig fogyasztható, ha kint marad az asztalon, és meddig, ha hűtőbe teszem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A dobozra az van írva, hogy max 20perc. Ennek ellenére baromi drága a tápszer, én mindig hűtőbe tettem ami megmaradt, akár egy éjszakát is, és reggel azt itta felmelegítve. Ennél többet azért nem hagytam állni, és az asztalon se hagyd szerintem, ott meleg van azért hozzá. Amúgy babadoki is azt mondta, hogy eláll, nem kell aggódni.
2011. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd hűtőbe, semmi baja nem lesz. A kórházakban is előre meg van csinálva, és hűtőbe tartják.
2011. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A dobozára az van írva, hogy amit meghagyott ki kell dobni. Én nem adtam neki már oda, csak max. 1 órán belül, azért nem olyan mintha frissen elkészül, ha berakod a hűtőbe.

De van aki előre elkészíti a napi adagot, én nem tettem, inkább kevesebbet csináltam és ha kért még akkor csináltam még.

Termoszba raktam a felforralt vizet, így bármikor tudok neki csinálni, nem kell a vízzel bajlódni.

1 éves

2011. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.Pont ezert kerdezem. Szoval, ha reggel beteszem a hutbe, akkor este 6 fele meg megihatja. A mi dobozunkra nincs is semmi irva.
2011. febr. 16. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, azt este még megihatja. De másnapramár szerintem azért ne tedd el.
2011. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2011. febr. 16. 11:11
 7/7 Jázmin anyucija ***** válasza:
Én mindig kiöntöm amit meghagy, és minden evéskor frisset kap. Jó hogy drága, de akkor is! Egyszer volt, hogy éjszaka felébredt, mire elkészítettem visszaaludt, akkor a radiátorra tettem, hogy ne hüljön ki, és ne kelljen újramelegíteni, mert az sem jó, ha többször melegítve van, és fél óra múlva felébredt, azt megette. De maradékot sosem kap.
2011. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!