Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés esetén mikor érdemes...

Hasmenés esetén mikor érdemes Smecta-t adni a babának?

Figyelt kérdés
9,5 hónapos a fiam, kb. 24 órája van hasmenése. Nemrég kapott Normaflore-t, és Smecta-t is adnék neki. Szerintetek várjak még egy picit, hogy ürüljön a bélrendszere, vagy már beadhatom neki? Mennyire fogja meg a hasát? Sokan azt írják a neten, hogy ez csak a bélflórát teszi rendbe, nekem viszont azt mondta a doki, hogy ez hasfogó. Nektek mi a tapasztalatotok? Azt is néztem a neten, hogy elég gázok az összetevői a Smecta-nak. Vannak benne aromák és etil alkohol is. Ez nem okozhat gondot? (A tájékoztató szerint adható 1 év alatt is.)

2012. júl. 11. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tök nyugodtan adjál neki.A Normaflore a bélflórát rendezi,a Smecta kimondottan hasmenésre van.Annyira fogja meg,hogy ne legyen hasmenése.Semmi gáz nincs vele,nem véletlen adható 1 év alatt is.Én mindig adok a fiaimnak,hamar rendbe jönnek tőle!:)
2012. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Adtam neki egy fél zacskóval :)
2012. júl. 11. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Bevonja a bélfalat vagy micsoda, így hat...

Megitta?? Tök jó, én tuti nem tudnám belediktálni a gyerekeimbe... Szerintem is undorító, én is alig tudtam leküzdeni.

2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!