Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, hogy 7 hetes babám...

Az baj, hogy 7 hetes babám nem minden étkezés között tartja meg a 4 órát? Van, amikor 3 órát bír ki. Éjszaka egyszer kel fel enni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
7 hetesen még nem kell kibírnia 4 órát! Max. 3at! Nekem ilyen idősen 2 óránként evett.
2009. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, enyémek is 3 óránként ettek, mindegyik. Majd 4 hónapos kor körül ráérsz átállni a 4 óránkénti etetésre. Most még kicsi a gyomra ahhoz. Az éjszakával már nagyon ügyes! csak így tovább!
2009. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én igény szerint szoptatok, amikor éhes akkor adok neki. Van, hogy 4 órát kibír, van hogy csak 3-t. Általában délelőtt és hajnalban kibírja a 4 órát, délután pedig 3 óránként kér enni. Ezt ő alakította így magának.
2009. júl. 12. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám ilyenkor 2 óránként evett, és éjjel többször.
2009. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is igény szerint szoptattam: 3 hós koráig fixen másfél óránként evett (éjjel-nappal). Aztán magától átállt a 3 órás időközökre és éjjel csak 1x ébredt enni hajnal 3-kor.

Fél éves kora óta nem ébred hajnalban enni, de napközben maradt a 3 óra...

Mostmár 10 hós, és tulajdonképpen napközben is 3-3,5 óránként eszik még mindig (pedig nem nassol főétkezések között, inni vizet kap, vagy max hígított gyümölcslét, de ritkán) - már tudom, hogy gyors az anyagcseréje (az apja is ilyen), ezért nem erőltetem a 4 óránként evést.

2009. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!