Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttatok már ilyet? Hordozó...

Láttatok már ilyet? Hordozó kendőben az utcán? Mit gondolnátok róla? Negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Miben más az, mint a kenguru?

Szerintem tök normális, feltéve, hogy nem egy 3 éves szoptat kendőbe bújva az anyuka.

Én is szívesen hordoztam volna a kicsimet, de ő utálta sajnos....

2012. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Mi van, megszállták ma a tinik a fórumot...?!!!!

Mi lenne a véleményem? Okosan teszi, sokkal könnyebb mint babakocsiban tologatni.,

2012. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Láttam már ilyet, én semmit nem gondolok róla, ő döntésük miben és hogy lépnek utcára.

Lehet hogy 2 utcára laknak és a pici alszik, és ez a megoldás volt a legjobb.

Ha lehet olyat választani hogy a negatív és a pozitív között, akkor azt választanám.

Ennek is meg van a hátránya mint minden másnak.

2012. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Pozitív, jól teszi.
2012. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.


És hogy "láttatok már ilyet? "


Ez valami vicc? Azért ez nem ritkaság, sőt. Legalábbis én Budapesten lakom, és akár naponta több kendőző anyukával is találkozom.

2012. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már. Szerintem pozitív. Bár én nem fogok venni, mert félnék, hogy nem tudom rendesen megkötni és véletlenül kicsúszik belőle a kicsi. De ha valaki biztonságosan tudja használni, akkor nincs benne semmi rossz.
2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Többször olvastam el a kérdést, de mostanáig nem értem. Gondolom velem van a baj...
2012. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legegészségesebb dolog, én is használom és a kislányom is imádja!
2012. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek!

3-as vagyok, elsőnek én is vagy 10-szer elolvastam mire felfogtam hogy igazából a kérdés az hogy mit gondolsz a hordozókendőről-magyarul lefordítva.:))

2012. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Praktikus.

Ha Budapesten vagy más nagyvárosban laknék és tömegközlekedés kellene igénybe venném, én is ezt a megoldást választanám, minthogy a babakocsival szerencsétlenkedjek a buszon, lépcsőn...

Mi felénk kevés a hordozós anyuka, mert pici város, szar utak, autó nélkül nincs élet, nagy kerekű, strapabíró babakocsi kell ide, a többségünk tankokkal jár. :P

2012. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!