Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet füldugót...

Mikortól lehet füldugót használni babaúszáshoz?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom és úszásra járunk,de sajnos hajlama van fülgondokra!A vizet meg imádja nem szívesen hagynánk abba! A doki még ajánlotta h csöppentsünk olajat a fülébe!Elég ez?
2009. júl. 12. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni füldugót, most google-be beírtam, de, h hol, azt nem tudom... talán patikában próbáld. vízben használható füldugó érzékeny fülü babáknak a neve.
2009. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is járunk baba-úszásra nagyon élvezi...még szerencsére nem volt gond igen cseppentek olajat a fülébe szerintem jobb mert a füldugótól nem hallja az énekeket és hogyha te beszélsz hozzá...legalábbis nálunk énekel az oktató és mi is éneklünk vele
2009. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nálunk is van éneklés meg ilyesmi,csak én úgy félek cseppentenia fülijébe ezt a nehéz olajat!Nem lesz baja?így nem fog nehezebben hallani?

2009. júl. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!