Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik az ekcéma tünetei?

Mik az ekcéma tünetei?

Figyelt kérdés
Hol jöhet ki? Mitől? És hogy néz ki? Okozhatja tápszer, vagy tejpép, ha eddig HA-st ettünk? Nem tudtok olyan linket, ahol képet tudnék róla nézni?
2009. júl. 12. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

itt vannak képek róla

[link]

2009. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekunk is volt,3 honaposan kezdodott akkor meg anyatejesek voltunk. az arcan jott ki eloszor a fule melett,piros pikkelyes szaraz foltok,es nagyon viszkedhetnek! 8 honaptol tejet eszik de meg mindig van!ha beirod a keresobe hogy ekcema,vagy baba ekcema ott bisztos talalsz fotot is,gyogyulast!
2009. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kerestem a keresőben természetesen, de csak elrettentő, kirívó eseteket találtam, a 19.900 találatot meg nincs idegrendszerem végigböngészni.
2009. júl. 12. 21:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor anyatejtől is kijön??? Vagy arról lehet szó, hogy mini korában ugyanígy tele volt az arcocskája, akkor az anyatejhez úgy szokott hozzá, és most is hozzá kell csak szoknia? Köszi amúgy a válaszokat!
2009. júl. 12. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nemcsak kajától, hanem bármitől, amivel a bőre érintkezik. Nekünk is volt, egyser, nem túl súlyos, de azóta nagyon vigyázok, csak pamut cuccok, mosódió, néha, ha erősebb mosószer kell a foltoknak, akkor sok öblítés és persze semmi allergizáló kaját sem adtam egyéves koráig(tej, tojás citrusfélék, aprómagosak). Nagyon örülök, mer azóta nem jött ki rajta. Egyébként az ekcéma azt jelenti, hogy mindenféle allrgiára nagyon hajlamos, légútira is. Ja, és nem használok semmi kenceficét, oliva olajjal kenem néha.
2009. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!