Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikortól volt, hogy...

Nektek mikortól volt, hogy babátok átaludta az éjszakát? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tehát hogy kb. 6-7 órát egyben aludt. Nekem most 3 hetes és 3 óránként eszik nappal és éjjel is. Tudom, hogy még korai lenne, hogy éjjel aludjon, de esetleg későbbiekre van valami tanácsotok hogy lehetne elérni, hogy kb. este 11től reggel 6-7 óráig aludjon?
2012. júl. 13. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kisfiam 20 hós koráig kelt éjjel 1-2x szopizni. 6 hós koráig éjjel-nappal 3 óránként kérte.
2012. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A fiam 4 éves lesz és egyszer általában felkel éjjel. Az utóbbi 1 évben már többször aludta át az éjszakát. Ő kb. 6 hónapos koráig este 10 és reggel 7 között egyszer kelt enni, aztán a fogzás miatt egyre többet. 1 évesen már óránként. :( Nem akartam gyógyszert adni neki, mert a cici megnyugtatta, de sajna rá is szokott, emiatt kelt utána. Következő babámnál inkább kenni fogom az inyét.
2012. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
az enyém is olyan 20hónapos volt amikor már kezdte átaludni az éjszakát. most van egy 14hónaposom is,és ő is még 2-3szor kel..-hulla fáradt vagyok
2012. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A fiam majdnem 2 éves, de még felkel egyszer...
2012. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem egyértelműen onnantól aludta át az éjszakát ahogy elkezdtem a hozzátáplálást,tehát 6 hós korától.Ő az a baba volt aki nappal ha elég kalóriához jutott éjszaka durmolt.rsze azért voltak kivételek:fogzás,betegség,szep.szorongás de ezek hála az égnek csak pár napig tartottak és akkor minden vissza állt a régi kerékvágásba.
2012. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kisfiam először 7 hónaposan aludta át az éjszakát egyszer, aztán legközelebb 14 hónaposan és azóta nagyjából tartja is ezt a jó szokását. Fogzásnál felszokott sírni.

Barátnőm babája 2 hetes korától átaludta az éjszakákat és mostanában kel fel többször, mert a nagyőrlők jönnek.

2012. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

És én nem változtattam semmit, hagytam, hogy magától történjenek a dolgok.

Szerintem ne úgy akard majd szoktatni, hogy hagyod sírni. Már ha van ilyen terved.

2012. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én a "szerencsés anyukák" körébe tartozom. 3 hetes korától átaludta az éjszakát, és hála' istennek ezen nem változtatott mind' a mai napig(kopp-kopp-kopp), most 22 hónapos.("cserébe 2-6 hónapos koráig nem aludt nappal, sőt, volt hogy szopitól-szopiig csak sirdogált, pedig volt tejem bőven...)

Nincs rá tanács-szerintem-,amikor Ő úgy "gondolja", át fogja aludni az éjszakát. Láthatod a válaszokból, ez nagyon "babafüggő" dolog, elérni, "tanítani" nem lehet szerintem sehogy. :) Én sem vagyok híve a "hagyd sírni" módszernek. Annyira picurka még, kell az anyukája közelsége. ÉN imádtam szoptatni, és akár éjjel is megtettem volna, ha a kisasszony hajlandó lett volna felkeni. Persze mondom ezt úgy, hogy 3 hetes kora óta alszik éjjel. Sok kitartást!

2012. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a lányom,még soha .em aludt át éjszakát...sőt 4~5óránál többet még soha nem aludt egyben..

Nem is lesz kistesója...:(

7hónapig szopizott egyébként....

2012. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Olyan 3-4 hónapos korában állt át az egyszeri evésre, tehát ekkor már olyan 9-től hajnali 4-ig bírta. Most 7,5 hónapos, és azóta is így alszik. Még kell neki a hajnali kaja, ha nem adom oda akkor hajnali 4-től félóránként nyöszörög, inkább odaadom és akkor 7-ig durmol tovább.
2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!