Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megint csövezni fogok egy...

Megint csövezni fogok egy éjszakát. Hol tegyem? (előzmény+részletek lent)

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Most egy jóval nagyobb településen fog ugyanez megtörténni, méghozzá ott, ahol lakom. És most nem szabad akaratomból, hanem kényszerűségből!! Nem tudom, hol lenne érdemes ezt megtenni? Ötleteim:


- Éjszaka közepén gyalogtúra a TESCO-ba, ott bevásárlás mondjuk étkezéshez

- Elbújni egy erdőben, ahol tudom, hogy nem nagyon járnak

- Irreálisan korán bemenni a munkahelyre XD


A 22-től reggel 4-ig terjedő időt vajon hol és hogyan töltsem? Elbújva? Vagy szem előtt? Ti mit tennétek?

Nem akarom, hogy ismerős azt lássa hogy csövezek. De azért tudom, hogy nem kevés hontalan lézeng mindenhol.


2010. szept. 21. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Már megint? Akkor most fogadd meg a régebbi tanácsomat, vigyél több vizet, mert biztos szükséged lesz rá. Aztán az a helyzet, hogy most nem nyár van, tehát odakint a segged befagy éjszaka, tehát föl kellene fegyverkezned ellene :S
2010. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész be egy szórakozóhelyre? Meleg is van, senkit nem érdekel, hogy ott ülsz egész este, ha nem balhézol, max vezsel 1-2 üdítőt, amit elszopogatsz, olvasol.
2010. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Most te ezt egy nőért teszed meg ?:)

Értem mikor teszi meg ezt az úram ??:(((((((

Egyébként most olvastam végig az elöző kérdésed és annak megírásának a tanulságát : Én megmondom őszintént én is megtenném a párom mert szeretem de azán elgondolkodnék és mégsem .. sok veszélynek vagy kitéve.

2010. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam az előző történeted és élménybeszálomolód;)

Valóban nincs jó idő legjobb ha éjszakára felveszel egy télikabátot.Éjszaka ha lát is vki tudja h hideg van n nem néz hülyének nagykabátban..meg ha igen ő dolga;)


Ott ahol laksz esetleg nincs vmi bartod akinél lehetne éjszakáznod?

2010. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*barátod
2010. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
lolmár nem olyan durva 6orát kintlenni és miért kéne elbujnod kik elöl?:D
2010. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát basszus, kizártam magamat és NÁLA VAN A MÁSIK KULCS!!!


Nyomás alatt van, és nem mer/tud/akar telózni, így nem tudom a kulcsot elküldetni! Egyebet nem szeretnék mondani.


Nem akarok másnál aludni, mert akkor magyarázkodni kell, és privát a dolog, így nem szívesen beszélnék róla.


Felül jól fel fogok tudni öltözni, meg viszek most sok nejlont!! :) Még nem tudom, hogy lakott területen, vagy félreeső helyen leszek, de hogy hideg lesz, az biztos!

3.000 Ft-om van, amit nem zártam be otthonra, abból luxus körülmények között fogok csövezni, de mi van, ha holnap sem tudok bemenni?! Ebből kaját kell vennem a Macskának, azt beszórni a levélbedobón. :S


Kívánjatok szerencsét, köszi... :S

2010. szept. 21. 17:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Te olyan vagy, mint az én férjem, imádlak ezért:)

Elolvastam az előző beírásodat, dettó ő vagy:)


Sok szerencsét, és máskor szomszédnál, vagy barátnál hagyj egy kulcsot:)

2010. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
szegény cica:(
2010. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, h ülj be egy non-stop kocsmába, két deci borral, és egy kávéval, ha van tévé, és egy beszélgetős pultos lány, egész jól elleszel, plusz nem fogsz fázni.
2010. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!