Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a kislányom neve?...

Mi legyen a kislányom neve? Nekem pl. amira kiara rubina evelin melani tetszik

Figyelt kérdés
de valami különleges nevet szeretnék neki ami nem hétköznapi ami jol kiejthetö és ami ilik a tóth hoz

2012. júl. 14. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A Rubina tetszik így Rubinkát ismerek párat de úgy borzasztó.

A Kiara sem rossz!

2012. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha cigók vagytok akkor bármelyik, ha nem akkor egyik sem. Pláne a Tóth mellé nem passzolnak.
2012. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
még most sem tudom mi lesz a neve talán a larisza tetszik de asem biztos várok még ötleteket...
2012. júl. 15. 21:34
 14/18 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon nem értek veled egyet nem aszerint hogy cigányok vagy magyarok mi külömbség van a 2 közt? te igy ac nevet a gyerekednek hogy na én magyar vagyok te csenge leszel ez ilik hozád mert paraszt vagy nem adhatok neked egy rubina nevet mert az cigány név.... remélem érted mit akarok ezel neked mondani
2012. júl. 15. 21:38
 15/18 anonim válasza:
Szia.Engem Evelinnek hívnak és nagyon szeretem a nevem.Nem értek egyet azzal,hogy csak kis gyerekekre illik,én is már 17éves vagyok:)Mondjuk szerintem az sem jó dolog,hogy egyből a cigányokkal kell összekötni az Evelin nevet,persze nekem semmi bajom nincs ettől még a Gáspár családdal.:)
2012. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az összefüggés, hogy a cigóknál divat olyan nevet adni, ami szappanopera szereplőé. Amúgy figyelj oda, milyen nevet adsz (nem pedig "ac"), mert egyszerűbb szavak helyesírásával sem vagy tisztában.
2012. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy a tulajdonneveket nagy kezdőbetűvel írjuk...
2012. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
drágám a cigányoknak csak nyalhac,és azt ajálom neked hogy huzd meg a kis peckedet:D
2012. júl. 16. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!