Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babás anyukák, a ti...

Pici babás anyukák, a ti férjetek megy szórakozni reggelig?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen gyakran és hogy viselitek?
2011. jún. 11. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Igaz,már nem picik a gyerekeim,de a férjem soha nem ment és ma sem megy egyedül szórakozni. Reggelig pedig még véletlenül sem.

Komolyan el kell beszélgetni egy ilyen apukával.

2011. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2011. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
soha!
2011. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem, soha. (38 éves múlt, nem is vágyódik bulizni, kinőttünk mi már abból.)
2011. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz szórakozás alatt, bár sejtem.


Nos nálunk heti 2 kimenője van apukának.

Szerda esténként edzésre jár, de 11 körül haza is ér.

Szombat vagy vasárnap (mikor hogy jön ki) délután meccse van.


Én azért rákérdeznék a helyedben, hogy miért nem elég neki a családja, vagy ha "ez neki jár" akkor ugyan neked is járna kimenő amikor tartja a frontot. S egyáltalán miért hajnalig...egy családos embernek főleg ha kicsi gyerek van nem azt mondom, hogy nem illendő, de azért enyhén szólva is az jön le, hogy nem nagyon érdekli nem nagyon becsüli a családját.

2011. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Soha. 25 éves, és mi vagyunk az élete. Munka után rohan haza hogy együtt lehessünk. Én nem tudnám elviselni ha menne. Minden elismerésem hogy bírod.
2011. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát...jó nektek. Nem tudom, mit tegyek. Férjem most el akar menni, kicsit kikapcsolódni a barátaival, mert nagyon stresszes a munkája, és azt mondta, rajtam múlik, hogy én "elengedem-e""... Nem tudom mit tegyek, mert tényleg stresszes, és ráférne, de én annyira nem akarok egyedül lenni egész éjszaka a 4 hós fiammal, ráadásul migrénem van, és ááá...mást terveztem ma, miután elaludt a babánk, nem azt, hogy egyedül leszek másnap reggel 10ig... :( Mit tegyek?
2011. jún. 11. 19:20
 8/24 anonim ***** válasza:

Hja ha terveztél valamit :) az már jó indok.


Esetleg pedzegesd meg neki, hogy egy kis papás mamás játékban benne lenne-e. Esetleg nem is mondod neki, hanem "kikészítesz" az ágy szélére szexi alsóneműt-hálóinget-mittudoménmit. Úgy a szeme elé "véletlenül". Csak észreveszi?!

2011. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Igen néha elmegy a barátaival,iszogatnak,dumálnak,hajnalban hazajön.nekem ez természetes.
2011. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mehetne ha akarna de évente talán egyszer megy a kollegáival céges buliba, oda is én küldöm el, menjen csak, nagyritkán tényleg megérdemli. Ha én akarnék menni ugyanúgy mehetnék.
2011. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!