Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hordoztátok a babátokat...

Mikor hordoztátok a babátokat csípőn? Nem hordozókendőben hanem csak kézben.

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már tud ülni, meg tudja magát biztonságosan tartani és ez nem megerőltetés a számára.
2012. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 50 kiló vagyok, a Kisfiam a 3 hónapos méréskor 6,5 kiló volt, jövő héten már 4 hónapos lesz. Kb. 2 hete rájöttem, hogy könnyebb a csípőmön vinnem. Úgyhogy én azóta, de nem mindig, csak ha sokáig tartom és elfáradok, vagy ha csinálok valamit és úgy van kézre.
2012. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 14. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor már biztosan tartja a fejét, akkor szerintem viheted úgy kézben csípőn, hogy mondjuk a bal csípődre ülteted a gyereket (természeresen feléd néz a gyerek), az ő jobb combiját a tenyeredbe veszed, és vízszintesben tartod, az alkarod kötzben meg tudja támasztani a gerincét is kívülről. Ez sokkal könyebb, ha veszel egy nagyobb méretű övtáskát, jó alaposan kitömöd szivaccsal, vagy mondjuk akás száraz szemesbabbal/lencsével/szárazborsóval, ráterítesz egy kissebb összehajtogatott babatakarót (begyűröd az egyik felét az övtáska és az oldalad közé, hogy ott is maradjon): Ha erre rácsüccsented a gyereket úgy, hogy a combijai vízszintesen legyenek, és a fent leírt módon fogod meg, akkor sztem viheted rövidtávon gond nélkül. Néha cserélgesd, hogy melyik oldalon viszed.

Létezik valami méregdrága ilyesmi kütyü, de nem érdemes megvenni, a bab olcsóbb és az eredmény meg ugyanaz :-DDD

2012. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!