Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós kislányomnak adhatok...

3,5 hós kislányomnak adhatok már 4 hós bébiételt? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

Szerintem igen.Elözször adj neki pár kanállal,ha nem lessz poci fa´jás,akkor nyugodtan.

2008. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan. Most sokan rosszallani fogjátok, amit mondok, de én már ezeket 3 hónaposan adtam, mert amikor a nagyobbik gyerek született, akkor pontosan ezeken a bébiételeken még a 3 hónapos cimke volt. Na most a nagyobbiknak nem lett semmi baja tőle, szép egészséges nagylány, sose volt beteg, nem allergiás semmire a világon. Szóval én a kicsinek is adtam ezeket már három hónaposan.
2008. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is nyugogdtan adhatsz neki. Egyik ismerősöm pici fia is két héttel "idő előtt" kóstolta meg a sütőtök pűrét, és nem lett semmi baj. Nagyon ízlett neki! De először csak 3-4 kiskanállal!
2008. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsaitokat! Azt hiszem megis fogadom!!
2008. máj. 5. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én 6 hós koráig is várnék, akkor is ha tápszeres, de 2 hetet még igazán ki lehet bírni. Nem tudom, miért vannak besózva az anyukák, alig van, aki kivárja azt, amíg a baba megérik a kanalazásra.

Most biztos lepontoztok, de akkor is ez a véleményem.

2008. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én azt mondom,hogy a kanalazásra nem kell megérniük hisz azt mondták nekem a korházba,hogy próbáljam kanállal adni neki a tejcsimet mert nem volt hajlandó szopizni!
2008. máj. 5. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, hogy kanállal adod, (kanállal is add, ne cumisüvegből!!!) hanem, hogy azt a két hetet tényleg ki lehet bírni. Én a babámnak mindig az egy hónappal korábbra írt bébiételeket adtam inkább, minthogy valami ne úgy süljön el. Persze nem feltétlen ezen a két héten van a hangsúly, de ha így állsz hozzá, talán máskor még inkább nagyobb babáknak való kaját adsz neki, mert úgysem lesz baja.
2008. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tápszeres babánál nehogy már meg kelljen várni a 6 hónapos kort! Nálunk a doki kifejezetten rámparancsolt,mikor 5hónapos tanácsadáson voltunk,hogy mostantól csak reggel-este ehet tápszert,mert nagyon pufi volt tőle.

És később nem fog idősebb babának valót adni neki a kérdező. Ez csak azért kérdés most,mert a CSAK 4hónapos kortól vannak bébiételek.

2008. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
adtam a babámnak 3 kanálnyi répapürét és nagyon ízlet neki.
2008. máj. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!