Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 7 hetes. Sokszor...

A babám 7 hetes. Sokszor órákig elvan azzal hogy nézelődik a kiságyában. Hagyjam, vagy "foglalkozzak " vele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd,amíg elvan. Én is hagytam,csináltam a dolgom,néha megnéztem,kicsit beszélgettünk,mentem tovább.Most 5 hós,és szuperül tudok tőle csinálni mindent,mert nagyon jól eljátszogat. De ha már nyüszizik,akkor abbahagyom a dolgom,ha olyan és megyek hozzá.
2009. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy elvan, az én lányom, igaz már 4 hónapos, de úgy igazán soha nem volt el egydül a kiságyban, ígényelte, hogy valaki foglakozzon vele.

Amióta hasra fordul, azóta elnézelődik magában egy negyedórát, de aztán jelez, hogy, mást szeretne csinálni.

2009. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hagyjad nyugodtan, legalább ha nagyobb lesz tudsz majd bármit csinálni mellette.

én is hagytam ha elvolt a kisfiam,néha megnéztem és csináltam a dolgom tovább.

2009. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!